İçeriğe geç

Selamiçeşme Kurye

Selamiçeşme kurye isimli işletme olarak müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmeleri adına çok uzun senelerden bu yana pek çok indirim ve kampanyaları bünyemizde bulundurmaktayız. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, evlilik yıl dönümleri, yılbaşları gibi pek çok özel günlerde müşterilerimize çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekteyiz. Düzenlediğimiz bu kampanyalar sayesinde müşterilerimizin her zaman çok uygun fiyatlara hizmetler alabilmelerini sağlamakta ve bu sayede tüm müşterilerimizin olumlu dönüşler sağlamalarına olanak sağlamaktayız.

İşletme olarak sipariş verme aşamasında belli miktar düzeylerine ulaştığınız zaman sistemlerimiz sepetlerinize otomatik indirimler sağlamaktadır. Ayrıca her ay düzenli olarak indirim kodları oluşturmakta ve müşterilerimizin indirim şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İlk sipariş indirimleri, ayın en çok sipariş verenlerine indirimler, sepet indirimleri, fazla sipariş indirimleri, belli miktar ücretlere ulaştığınızda tanımlanan indirimler gibi pek çok indirim çeşitlerini bünyemizde bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet almalarını ve ödediği miktar nedeniyle memnun kalmalarını sağlamaktayız. İşletmemiz için en önemli etkenlerden bir tanesi müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusudur. Bu etkenden dolayı her zaman en uygun fiyatları, çeşitli indirimleri, indirim kodlarını ve kampanyalara meydana çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Selamiçeşme kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman çok fazla özellikler ile kurye hizmetleri sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin aldıkları hizmetlerin tamamının kaliteli bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz özelliklerimiz arasında çeşitli teslimat seçeneklerimiz de yer almaktadır. Teslimat seçeneklerimizin fazla sayıda olması müşterilerimizin kendi uygun durumlarına tercih yapabilmeleri ve o tercih seçeneklerinin özelliklerine göre siparişlerini teslim alabilmeleri sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan tüm teslimat seçenekleri müşterilerimizin olası günlük uygunluk durumları göz önünde bulundurulmak suretiyle belirlenmekte ve tercihlerinize sunulmaktadır. Müşterilerimiz kendi uygunluk durumlarına göre her teslimat seçeneğini seçebilme haklarına sahip olmaktadırlar.

Temassız teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen yöntemler arasında yer almakta ve sunulan bu seçenek sayesinde müşterilerimizin memnuniyetleri, takdirleri, övgüleri ve beğenileri kazanılmaktadır. İşletme olarak temassız teslimat seçeneklerini yerine getirme aşamasında her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kurye elemanlarımız ile hizmetler sunmakta ve bu sayede sorunsuz hizmetler meydana getirmekteyiz. Temassız teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimiz her zaman sağlıklı şekilde hizmetler almakta ve aynı zamanda kıyafet durumlarını değiştirmeden ürünlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Temassız teslimat seçeneklerini yerine getiren kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapılarınızın önüne bırakmakta ve sizler ile karşı karşıya gelmeden siparişlerin tamamlanmasını sağlamaktadırlar. Bu teslimat seçeneği sayesinde her zaman müşterilerimizin beğenilerini kazanmaktayız.

Selamiçeşme Kurye
Selamiçeşme Kurye

Selamiçeşme Kurye Hizmeti

Selamiçeşme kurye olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu hizmetler bünyesinde EFT ve FAST ödeme seçeneklerini bulundurmaktayız. EFT ve FAST ödeme seçeneklerimiz sayesinde müşterilerimiz her zaman maddi olarak zorlanmadan, kendilerine uygun şekilde ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Bünyemize ait her banka özelinde IBAN numaralarımız bulunmakta ve bu numaralar aracılığı ile ödeme yapabilmektesiniz.

Her banka özelinde IBAN numaralarımızın bulunması da müşterilerimizin ödeme yapma aşamasında masraf ödememelerini sağlamakta ve bu durumdan dolayı da büyük memnuniyet duymalarını sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan tüm özelliklerimizin ortak amacı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak olmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmetler sunularak ortaya konulmaktadır.

Selamiçeşme kurye işletmesi olarak hizmet verdiğimiz en çok alan yemek siparişleri konusudur. Müşterilerimiz yemek siparişlerini çok fazla tercih etmekte ve bu konuda kaliteli hizmetler almak istemektedirler. Yemek siparişleri konusunda en önemli etken yemeklerin hızlı ve sıcak bir şekilde teslim edilmesi konusudur. Bu şekilde hızlı ve sıcak bir şekilde teslim edilen yemekler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Ayrıca yemek siparişleri hizmetlerinde kullandığımız motorlarımızın tamamı ısı yalıtımlarına sahip olmakta ve bu ısı yalıtımları sayesinde yemeklerin sıcak bir şekilde müşterilerimize teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Yemeklerini sıcak bir şekilde teslim alan müşterilerimizin tamamı aldıkları hizmetler özelinde her zaman olumlu dönüşler sağlamakta ve bizler de bu dönüşlerden dolayı mutlu olmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara