İçeriğe geç

Tokat Uçak Kargo

Tokat uçak kargo işletmesi olarak kargo sektöründe sunduğumuz hizmetlerin hasarsız şekilde sunulması konusuna hayati şekilde önem vermekteyiz. Müşterilerimizin kargolarının en ufak bir hasar bile almadan yeni adreslerine ulaşması en önemli konular arasında kendisine her zaman yer bulmaktadır. İşletme olarak hasarsız şekilde hizmetler sunabilmek adına özel paketleme teknikleri ve güvenli araçlar kullanmaktayız.

Kullandığımız özel paketleme sistemleri ve korunaklı araçlar sayesinde dış etkenlerden kargolarınıza gelen tüm darbelere karşı ürünleriniz ekstra koruma altına alınmış olmaktadır. Her türlü darbeyi savuşturabilecek yapılara sahip olan kargolarınız bu sayede hasarsız şekilde yeni adreslerine ulaşmakta ve bu özelliğimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak çok uzun yıllardan bu yana siz önemli müşterilerimize kargo sektöründe güvenli araçlar ile hizmetler sunmakta ve bu araçlar sayesinde korunaklı ve hasarsız şekilde hizmet sunabilmekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz kargolarınızın güvenli araçlar ile havalimanlarına götürülmesi en önemli özelliklerimiz arasında yer almakta ve işletmemizin parmak ile gösterilmesini sağlamaktadır.

İşletme olarak araçlarımızın kargo taşıma kısımlarını yumuşak zeminler ile kaplamakta ve bu sayede araç sarsılmalarında, trafik kazalarında oluşabilecek devrilmelerde kargolarınızın en ufak bir zarar dahi görmemesini sağlamaktayız. Bu şekilde özenli ve titiz bir şekilde bünyemizde bulundurduğumuz özelliğimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin bizlere karşı olan güven duygularının en üst basamaklarda yer almasını sağlamaktayız.

Tokat uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmeti her zaman belli bir plan ve düzen dâhilinde sunmakta ve bu sayede hızlı, güvenli, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunabilmekteyiz. Hazırladığımız hizmet planlaması arasında kargoların elemanlarımız arasında paylaştırılması ve her kargonun özenli şekilde hizmet görmesi sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımızın bilgi ve birikimlerine göre kargolarınızı elemanlarımıza grup olarak bölmekte ve çok daha detaylı şekilde takip edilmeleri sağlanmaktadır. Bu paylaştırma sistemleri sayesinde her elemanımıza belli sayıda kargolar düşmekte ve çok daha detaylı ve dikkatli şekilde hizmetler sunulmasını ve sunulan hizmetlerin sorunsuz şekilde ortaya çıkarılmasını sağlamaktayız.

Tokat uçak kargo olarak ortaya çıkardığımız bu özelliğimiz sayesinde çok rahat bir şekilde hizmetler sunabilmekte ve müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktayız. Kargo elemanlarımızın telefonlarında kurulu olan sistemler sayesinde her kargo elemanlarımız kendilerine düşün kargoların bu sistemlerine kayıtlarını yapmakta ve her aşama değiştiği zaman aşama güncellemelerini yaparak müşterilerimizin kargolarını rahat bir şekilde takip edebilmelerini sağlamaktadır. Grup halinde kargo hizmeti veriyor olmamızda bu aşama güncelleme özelliğinin devamlı ve doğru bir şekilde yapılmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Kargo elemanlarımız kendilerine düşen tüm kargoları detaylı bir şekilde havalimanlarına götürmekte ve uçaklara yerleştirilme aşamalarını dikkatli ve titiz bir şekilde takip etmekte ve bu sayede sorunsuz şekilde hizmetler sunulmasını sağlamaktadır.

Tokat Uçak Kargo
Tokat Uçak Kargo

Tokat Uçak Kargo Hizmeti

Tokat uçak kargo işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana kargo sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve verdiğimiz bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak bünyemizde her zaman hassas tartılar bulundurmakta ve kargolarınızı tartmak suretiyle fiyatlandırmalarını yaptırmaktayız. İşletmemiz bünyesinde her zaman fiyat listelerimiz asılı durmakta ve müşterilerimizin kendilerinin de hesaplayabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin güven duygularının kazanılabilmesi adına tartılarımız her zaman müşterilerimizin görebileceği şekilde konumlandırılmakta ve tartımlar bu şartlar doğrultusunda yapılmaktadır.

Ayrıca kargolarınızı tarttığımız zaman paket ve ambalaj ağırlıklarını düşürmek suretiyle fiyatlandırma işlemleri yapmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kargo hizmetleri karşılığında sabit fiyatlar yerine ağırlıklara göre fiyat belirliyor olmamız müşterilerimiz tarafından her zaman olumlu karşılanmaktadır. Kargoların ağırlıklarına göre belirlenen fiyatlar her zaman en uygun seviyelerde bulunmakta ve bu sayede müşterilerimizin gönül rahatlığı ile hizmet alabilmesi sağlanmaktadır. İşletme olarak bu ağırlık fiyatlarını belirleme konusunda bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımızdan çok büyük fayda sağlamaktayız. Ortaya çıkardığımız fiyatlarımızın her zaman en büyük amacı müşterilerimizi maddi zorluklar ile karşı karşıya bırakmadan rahat bir şekilde kargo hizmetlerini alabilmeleridir. Bu amacımız doğrultusunda her zaman detaylı ve titiz bir şekilde hesaplamalar yapmakta ve en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara