İçeriğe geç

Gürpınar Kurye

Gürpınar kurye alanında hizmet veren firmamız, gerek iş dünyasında gerekse günlük yaşantıda önemli bir rol oynar. Kurye hizmetine duyulan ihtiyaç artarak devam etmektedir. Bunun önemli sebeplerinden biri özel gönderilerin artmasıdır.

İş dünyasına gelince iş yaşamında acil iletilmesi gereken belgelerin en hızlı şekilde alınıp teslim edilmesi, hatta numunelerin başka bir firmaya en kısa sürede gönderilme ihtiyacı kurye hizmetine olan talepte etkindir. Özellikle değerli eşyaların, sanatsal eserlerin, tıbbî malzemelerin ve hassas eşyaların taşınması için güvenilir bir taşıma sistemine ihtiyaç vardır.

Firma olarak biz de güvenle ve hızla hedef noktaya erişme taahhüdünde bulunuyoruz. Yüksek kalitede hizmet sunarak bu iki faktörü en iyi şekilde kullanıyoruz. Uzman ekibimiz, teslimat sürecinin doğru ve etkili bir şeklide ilerlemesini sağlıyor. Profesyonel hizmet düsturlarıyla hareket ederek en iyi hizmet sağlanmış oluyor. 24 saat hizmet veren firmamız, esnek çalışma saatleriyle gün boyu kesintisiz olarak teslimata devam eder.

Gürpınar kurye olarak işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik olarak kurye hizmeti veriyoruz. Hediyelerin, davetiyelerin veya herhangi bir özel gönderinin doğru ve zamanında ulaştırılmasını sağlıyoruz. Çünkü müşterilerimizin bizden beklentisi hızlı ve etkili çözümlerle iletmek istedikleri gönderinin ulaştırılmasıdır.

İstanbul nüfusuyla trafiğiyle kalabalık bir kent olduğu için en acil teslimat bile belli bir süre gerektirir. En uzak semte giderek teslimatı gerçekleştirmek bile 45 ila 90 dakika arasında bir zaman dilimini alır. Kuryelerimiz trafik kurallarını ihlal etmeden, diğer sürücülerin hayatlarını tehlikeye atmadan yol hâkimiyetiyle, manevra gücüyle en süratli şekilde motosiklet kullanır. Böylece gün içinde belirtilen saat diliminde alınan paketiniz, teslimat adresine ulaştığında taahhüdümüzü gerçekleştirmiş oluruz.

İşini titizlikle yapan kuryelerimiz ve kurum içindeki personelimiz, her detayla birebir ilgilenir. Hizmette herhangi bir aksaklığa izin verilmez. Teknolojik altyapımız sayesinde kuryelerimizi anlık olarak takipte tutabiliyoruz. Bu da sürecin hızla ilerlemesini ve aksilik yaşanmamasını sağlıyor. Zaten müşterilerimizle de paylaştığımız takip sistemimiz, takip numarasıyla kuryemizin güncel bilgisine ulaşmaya olanak tanır.

Gürpınar Kurye
Gürpınar Kurye

Gürpınar Kurye Hizmeti

Gürpınar kurye alanında hizmet sunan ekibimiz, müşterimizin iletişim kurduğu ilk andan itibaren hizmeti başlatmış olur. Müşterimizin talepleri dinlenir. Not alınır ve bir gönderi için tarih, saat belirlenir. Gönderi saati ayarlanır. Bu anlık değil, tarihi, günü belli olan bir teslimat sürecidir. Bir de aynı gün içinde şehir içi veya şehir dışına gönderi isteyen müşterilerimizin talepleri vardır. O talepler en hızlı şekilde planlanır ve kuryemiz yola çıkar.

Her müşterimizin ihtiyacı ve talebi birbirinden farklıdır. Bu sebeple kurye hizmeti müşteriye özel şekilde planlanır ve uygulanır. Bazı gönderiler motosiklete sığmayacak kadar büyük boyutta olur. Bunun için de çözüm geliştiren firmamız, araçlarla teslimat yapar. Şehir dışına en acil şekilde ulaşılacaksa uçak kargo yöntemi kullanılır. Kişi sayısınca öznel çözüm geliştirilir. Bu da bu alanda yıllarını veren firmamızın tecrübesinin bir yansımasıdır. Personelimizin nitelikli ve işinin ehli olması da teslimat sürecini kalite olarak etkilemektedir.

Müşterilerinin takdirini kazanan firmamız, doğru yolda ilerlediğini bilir ve şevkle çalışmaya devam eder. Yeni ihtiyaçlara yeni çözümler geliştirir. Talepleri karşılamak için yoğun bir tempoda çalışır.

Şirketlerin hizmet politikası, insanı önceliyorsa başarı zaten kendiliğinden geliyor. Biz de müşterilerimizi çalışmalarımızın odağında tutuyoruz. Farklı hizmet unsurları ile yeni hizmet alanları açıyoruz. İstanbul’un her semtine kurye faaliyetlerimizi götürüyoruz.

Gün içinde belirlediğimiz saat dilimleri içinde farklı hızlarda hizmet sunuyoruz. Veya en acil durumlarda en süratli hizmeti veriyoruz. Özel hizmet talepleri olduğunda yasal çerçeveye uygun olacak şekilde farklı planlamalar yapıyoruz.

Esnek çalışma saatleriyle hem gece hem de gündüz teslimat yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin en çok önem verdiği unsurlardan biri de gönderinin alıcı dışında kimseyle paylaşılmamasıdır. Biz de Gürpınar kurye olarak bu unsura ayrıca özen gösteriyoruz. İstiyoruz ki bütün müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimiz hizmetlerimizden en iyi şekilde istifade edebilsin. Bunun için de başka önemli bir tercih sebebi, kurye fiyatlarıdır.

Fiyatlarımızı en ekonomik seviyede tutarak herkesin gönderisini rahatlıkla ulaştırmasını temenni ediyoruz. Bu temennimizi de çok çalışarak gerçeğe dönüştürüyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara