İçeriğe geç

Cibali Kurye

Cibali kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde her zaman kaliteli, motor gücü yüksek, manevra kabiliyeti yüksek ve tüm periyodik bakımları yapılmış motosikletler kullanmakta ve bu sayede pek çok özelliğin bünyemizde bulunmasını sağlamaktayız. Kullandığımız bu kaliteli motosikletlerimiz sayesinde sunduğumuz kurye hizmetlerinin güvenli, hasarsız, hızlı ve kaliteli olarak sunulmalarını sağlamaktayız. Kullandığımız motosikletlerimiz anlaşmalı olduğumuz ustalarımız tarafından bakımları yapılmakta ve bu bakımlar esnasında her zaman orijinal malzemelerin ve parçaların kullanılması sağlanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz ustalarımız düzenli aralıklar ile motorlarımızın yağ, fren, filtre, lastik ve motor gibi tüm bakımlarını kaliteli olarak yapmakta ve motor arızalanma risklerini en alt basamaklara indirmek suretiyle müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamızda rol olmaktadırlar.

Kullandığımız motorlarımızın tamamı uzun soluklu ve detaylı araştırmalar sonucunda satın alınmakta ve bu sayede sunulan kurye hizmetlerinin de belli kalite seviyelerinde sunulmasını sağlamaktadır. Motosikletlerimiz sunduğumuz hizmetler bünyesinde en çok kullanılan materyal olarak karşımıza çıkmaktadır. Motorlarımızın mevsimsel olarak lastik bakımlarını ve değişimlerini yaptırmakta ve bu sayede trafik kaza risklerini de en alt seviyelere indirmekteyiz. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına da ayrı bir özen göstermekte ve bu kısımların geniş yapılara sahip olmasını, güvenli yapılara sahip olmasını sağlayarak sunduğumuz hizmetlerin güven seviyesini artırmaktayız. Ürün taşıma kısımlarımızın geniş olması sayesinde müşterilerimizin gönüllerince istedikleri her ürünü sipariş verebilmelerini sağlamaktayız. Sizler de kaliteli motosikletler sayesinde hızlı ve güvenli kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Cibali kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli motorlar, profesyonel kurye elemanları, güncel teknolojik sistemler, uygun fiyatlar, çeşitli ödeme ve teslimat seçenekleri ile kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetlerimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimizin verdikleri siparişler kullandığımız güncel teknolojik sistemlerimiz sayesinde anlık olarak bizlere aktarılmaktadır. Bizlere aktarılan siparişler hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından kontrol edilmek suretiyle teslim alınmakta ve planlı ve düzenli bir şekilde motorlarımıza yerleştirilmektedir. Daha sonra kullandığımız navigasyon sistemlerimiz, kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri ve sizlerin adres tarifleri ışığında güzergâhlar belirlenmektedir.

Belirlediğimiz güzergâhlar üzerinden adreslerinize doğru yola çıkan ürünleriniz koruma motorlarımız ve yetenekli kurye elemanlarımız tarafından hiçbir hasar almadan adreslerinize getirilmektedir. Sipariş verme aşamasında tercih ettiğiniz teslimat yöntemine sadık kalmak kaydıyla kurye elemanlarımız siparişlerinizin sizlere teslim edilmelerini sağlamaktadır. Siparişleriniz sizlere teslim edildiği zaman kurye elemanlarımız tarafından internet sitemize girerek aldığınız hizmet özelinde yorum ve puanlama yapmanız istenilmektedir. Yapacağınız yorum ve puanlamalar sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini artıracak nitelikte çalışmalar yapmamız sağlanacaktır. Sunduğumuz tüm bu hizmet aşamaları her zaman en hızlı ve en güvenli halleri ile sunulmaktadır.

Cibali Kurye
Cibali Kurye

Cibali Kurye Hizmeti

İşletme olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmetler sunmakta ve sunduğumuz hizmetleri ürün bilgilerimiz dâhilinde güvenli ve sorunsuz olarak sunmaktayız. Kurye elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda detaylı hizmetler vermekte ve bu sayede ürünlerinizin en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız.

Kurye elemanlarımıza verdiğimiz tüm ürün bilgileri eğitimle uzman eğitimciler tarafından verilmekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin hasarsız ve güvenli olarak sunulma oranları en üst basamaklara taşınmaktadır. Ürün bilgileri ışığında sunulan hizmetler sayesinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri her zaman kazanılmakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız.

Cibali kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan randevulu (süreli) teslimat seçeneği sayesinde her zaman müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermekte ve her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimiz siparişlerini verme aşamasında randevulu teslimat yöntemini seçebilmekte ve günün herhangi bir saatinde siparişlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Randevulu teslimat hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir.

Randevulu (süreli) teslimat seçeneği özelliğimiz her zaman profesyonel elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede hiçbir sorun veya hata meydana gelmeden teslimat hizmetlerinin sonlandırılması sağlanmaktadır. Hatasız olarak sunulan süreli teslimat seçeneğimiz sayesinde işletmemiz her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almakta ve hizmetlerimize karşı olan taleplerin artış göstermesi sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara