İçeriğe geç

Dolapdere Kurye

Dolapdere kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın kullandıkları motosikletlerimiz her zaman yüksek modelleri, yüksek manevra kabiliyetlerine sahip olmakta ve bu özelliklerin yanı sıra tüm periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak kaliteli işletmelere yaptırılmaktadır. Motorlarımızın bu özelliklerin tamamına sahip olması trafik kaza risklerini ve motor arızalanma risklerini en alt seviyelere indirmekte ve müşterilerimizin mağdur olmalarını engellemektedir. Motorlarımızın bakımlarının yapıldığı kaliteli işletmeler kurye elemanlarımız tarafından yapılan uzun soluklu ve derin araştırmalar sonucunda belirlenmektedir. Motorlarımızın tüm bakımları esnasında kullanılan malzemeler her zaman orijinal ve kaliteli olarak belirlenmekte ve bu sayede kaliteli hizmetlerin sunulmasını sağlamaktadır.

Kullandığımız tüm motosikletlerin lastikleri mevsim geçişlerinde değiştirilmekte ve bu sayede çetin hava şartlarından olumsuz olarak etkilenilme durumları ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma kısımları geniş yapılara sahip olmakta ve bu geniş yapılar sayesinde müşterilerimizin gönüllerince istekleri her ürünü sipariş verebilmeleri sağlanmaktadır. Müşterilerimizin istekleri her ürünü sipariş verebilmeleri özelliği her zaman memnuniyetlerini, beğenilerini ve takdirlerini kazanmamız konusunda çok büyük rol oynamaktadır. Ayrıca motorlarımızın bünyesinde bulunan manevra kabiliyetlerinin üst basamaklarda yer alması sunulan hizmetlerin hızlı ve güvenli şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Trafik yoğunluğunun çok fazla olduğu bölgelerde bu manevra özellikleri devreye girmekte ve araçların arasından sıyrılmak suretiyle siparişlerinizin sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır.

Dolapdere kurye işletmesi olarak ortaya koyduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde bulunan zili çalmadan teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve sunulan hizmetler hakkında olumlu dönüşler almamızı sağlamaktadır. Zili çalmadan yapılan teslimat seçenekleri her zaman deneyimli elemanlarımız tarafından sunulmakta ve en ufak bir sorun dahi yaşanmaması sağlanmaktadır.

Kurye elemanlarımıza düzenli olarak zili çalmadan teslimat yöntemi hakkında eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin mağdur olmadan istedikleri şekilde ürünlerini teslim alabilmeleri sağlanmaktadır. Müşterilerimizin aldıkları hizmetler esnasında mağdur olmamaları en önemli hedeflerimiz arasında yer almakta ve bu hedefin yerine getirilmesi adına detaylı çalışmalar yapılmaktadır.

Dolapdere Kurye
Dolapdere Kurye

Dolapdere Kurye Hizmeti

Dolapdere kurye olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yanan kurye sektöründe hasarsız hizmetler sunmakta ve bu hasarsız hizmetlerimiz sayesinde işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını ve sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin artış göstermelerini sağlamaktayız. Hasarsız hizmetler sunabilmek kurye sektöründe bulunması gereken en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Biz de işletme olarak bu özelliğe çok büyük özen göstermekte ve bu özen sayesinde müşterilerimizin mağdur olmayacakları şekilde hasarsız hizmetler alabilmelerini sağlayacak nitelikte pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Hasarsız hizmet sunulması için bünyemizde bulunan özelliklerin de düzenli olarak geliştirilmelerini ve günümüz şartlarına ayak uydurmalarını sağlamaktayız.

Bünyemizde bulunan motorlarımızın güvenli yapılara sahip olması, kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olması, kurye elemanlarımıza verilen ürün bilgileri eğitimleri, kullandığımız teknolojik sistemler, ürünlerinize uygulanan paketleme özellikleri hasarsız hizmetler konusunda en önemli noktada bulunan özellikler arasında yer almaktadır. Motorlarımızın kaliteli işletmeler arasında güvenli hale getirilecek şekilde dizayn edilmesi hasarsız hizmetler konusunun başarılı olarak uygulanmasını sağlamaktadır. Ürünlerinizin paketlenmesi aşamasında kullanılan kaliteli teknolojik cihazlar ve çeşitli ambalajlar kurye elemanlarımız tarafından özen ile seçilmektedir. Bu sayede siparişlerinizin sorunsuz ve hasarsız olarak sunulmaları sağlanmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin her zaman beğenileri, memnuniyetleri ve takdirleri kazanılmaktadır.

Dolapdere kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok alanda hizmetler sunmakta ve bu hizmetler arasında çiçek ve çikolata hizmetleri de yer almaktadır. Çiçek ve çikolata hizmetleri müşterilerimiz tarafından özellikle özel günlerde çok fazla tercih edilmekte ve kesin surette kalite isteyen hizmetler arasında yer almaktadır. Çiçek ve çikolataların zarar görmeden ve yapılarının bozulmadan teslim edilmesi çok önemlidir.

Çiçeklerin ve çikolataların yapılarının bozulmadan tespit edilmesi adına kullandığımız motorlarımızın kaliteli olmalarına özen göstermekteyiz. Bu motorların çikolata taşıma haznelerinin ısı yalıtımlı olması sıcak havalarda çikolataların erime durumlarının engellenmesini sağlamakta ve bu özelliğimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin, mutluluklarının, takdirlerinin ve övgülerinin kazanılması sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara