İçeriğe geç

Başıbüyük Kurye

Başıbüyük kurye işletmesi olarak müşterilerimize çiçek hizmetleri konusunda da kaliteli hizmetler sunmakta ve sunduğumuz bu hizmetler ile insanların sevdiklerini mutlu edebilmeleri konusunda büyük yardım sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın tamamı çiçek taşıma konusunda deneyimli ve yetenekli kişilerden oluşmakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin kalite seviyesi en üst basamaklarda yer almaktadır.

İşletme olarak kullandığımız motorlarımızın çiçek taşıma kısımları kaliteli şekilde dizayn edilmekte ve bu kaliteli dizaynlar sayesinde sunulan çiçek hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sunulması sağlanmaktadır. Sevdiklerinize gönderdiğiniz çiçek ürünlerinizin yapılarının bozulmadan teslim edilmesi en önemli konular arasında yer almakta ve bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimizin mutluluklarını kazanmaktayız.

Başıbüyük kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetler deneyimli ve kaliteli elemanlarımız ile sunulmakta ve acil evrak hizmetleriz de en kısa süreler içerisinde hızlı ve güvenli olarak sunulmaktadır. Günümüz sorunlarının en başında yer alan trafik sorunlarından dolayı pek çok evrak zamanında kurumlarına yetiştirilememekte ve büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Başıbüyük Kurye olarak kullandığımız manevra kabiliyetleri yüksek olan motorlarımız sayesinde trafik yoğunluklarından kısa süreler içerisinden kurtulmakta ve evrakların tam zamanında kurumlara teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Kullandığımız motosikletlerin evrak ve ürün taşıma kısımları su akışkanlıklarına karşı korunaklı hale gelmekte ve evrakların en ufak bir zarar dahi almadan kurumlara teslim edilmelerini sağlama şanslarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Kurye sektöründe uzun senelerden bu yana hizmet veren işletme olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmeleri ve günlük uygunluk durumlarına göre sipariş verdikleri ürünleri teslim alabilmeleri adına pek çok teslimat yöntemlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan pek çok sayıda teslimat yöntemleri her zaman müşterilerimizin olumlu dönüşlerini kazanmamız konusunda yardım sağlamaktadır. Bünyemizde temassız teslimat, süreli (randevulu) teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat gibi pek çok teslimat yöntemleri bulunmakta ve bu yöntemler sayesinde müşterilerimizin kendilerine uygun olacak şekilde ürünlerini teslim alabilmeleri sağlanmaktadır.

Temassız teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz hem sağlıklı hem de uygunluk durumlarını değiştirmeden hizmet almakta, zili çalmadan teslimat yönteminde küçük çocuklarının uyanmamasını sağlayacak şekilde ürünleri teslim almakta ve süreli teslimat seçeneğinde ise günün her saatinde isteklerine göre teslimat işleminin gerçekleştirilmesini sağlayabilme şanslarına sahip olmaktadır. Bünyemizde bulunan teslimat seçenekleri hakkında tüm kurye personellerimize detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde tüm teslimat yöntemlerinin sorunsuz olarak sunulmaları sağlanmaktadır. Bünyemizde çok sayıda teslimat seçeneklerinin bulunması müşterilerimizin memnuniyetlerinin, takdirlerinin, övgülerinin ve beğenilerinin kazanılması noktasında çok büyük rol oynamaktadır. İşletmemiz bünyesinde pek çok özellik bulunmakta ve bu özellikler arasında en çok dikkat çeken özellik teslimat seçeneklerimizin fazla sayıda olmasıdır.

Başıbüyük Kurye
Başıbüyük Kurye

Başıbüyük Kurye Hizmeti

Başıbüyük kurye işletmesi olarak bünyemizde pek çok ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu ödeme seçenekleri sayesinde siz değerli müşterilerimizin her türlü maddi durumlarınıza uygun şekilde ödeme yapabilmeleriniz sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan ödeme seçeneklerinin tamamı sizlerin maddi durumlarınızın göz önünde bulundurulması sonucunda ortaya çıkarılmakta ve sizlerin memnuniyetlerinin kazanılması amaçlanmaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerin güncel yapılara sahip olması ödeme yapma aşamasında en ufak bir sorun dahi yaşamamanızı sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Ödeme yapabilme noktasında telefonlarınızdan, internet tarayıcılarından, bilgisayardan ve mobil uygulamalardan fayda sağlayabilir ve tüm bu yöntemler ile sorunsuz şekilde ödeme yapabilme şanslarına sahip olabilirsiniz.

İşletmemiz bünyesinde kapıda ödeme, EFT ve FAST olarak pek çok ödeme şansınız bulunmakta ve bu yöntemler arasından kendilerinize en uygun olan seçeneği seçebilme şanslarına sahip olmaktayız. Tüm bu yöntemler deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız tarafından sorunsuz şekilde sunulmakta ve bu sayede sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılması amaçlanmaktadır. Kurye elemanlarımız her hizmet esnasında yanlarında kaliteli ve temassız yapıya sahip olan post cihazları bulundurmakta ve bu sayede kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabilmeniz sağlanmaktadır. Kullandığımız post cihazlarının kaliteli ve donanımlı bir yapıya sahip olması ödeme yaptığınız esnada en ufak problemlerin bile oluşmamasını sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara