İçeriğe geç

Ayazağa Kurye

Kurye hizmetlerine olan gereksinim gün geçtikçe yükseliş göstermektedir. Gönderi işlemlerinde ortaya çıkabilen uzun teslimat süreleri ve çeşitli nedenlere bağlı olarak yaşanan gecikmeler, gönderim yapmak isteyenleri ve alıcıları fazlasıyla memnuniyetsiz konuma getirmektedir. Ayazağa kurye ekibi olarak sizleri tüm endişelerinizden kurtarmak ve bir an önce ürünlerinizi yerine ulaştırabilmek adına profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

İhtiyaçlarınız çerçevesinde sizlere en çok faydayı sağlayabilecek seçeneklerimizi belirliyoruz. Birçok hizmet çeşidini bir arada sunabildiğimiz için çeşitli taşıma isteklerinizin tamamına çözüm sunabiliyoruz. Sizleri hiçbir aşamada yarı yolda bırakmadan uzman kadromuz aracılığıyla paketlerinizi zamandan ciddi şekilde tasarruf sağlayarak taşıyoruz.

Ayazağa kurye ekibi olarak dilerseniz 7 gün 24 saat boyunca her an yanınızda olabiliyoruz. Süreçlerimizin tamamında sağladığımız müşteri hizmetleri desteği ile hiçbir şekilde merak içinde kalmamanızı sağlıyoruz. Gerekli bilgileri iletmek adına bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Kurye taşımacılığı konusunda birçok ihtiyaca karşılık verebildiğimiz için fark yaratıyoruz. Yol ve güzergâh bilgileri konusunda son derece donanımlı olan kuryelerimiz sayesinde herhangi bir gecikme yaşatmadan tam vaktinde ve hatta daha öncesinde belirttiğiniz konumlarda oluyoruz. Şehir içi gönderilerinizin tamamını zaman tasarrufu eşliğinde alıcılarına teslim ediyoruz.

Ayazağa kurye ekibi olarak şehir dışına paket göndermek istediğinizde desteklerimizi esirgemiyoruz. Anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmaları sayesinde uzak sayılabilecek mesafeleri kısa sürelerde aşabiliyoruz. Yapmış olduğumuz verimli iş planlaması sayesinde olabilecek ilk seferlere paketlerinizi yetiştiriyoruz.

Acil ihtiyaçlarınız için Express ve Vip hizmet seçeneklerimizle hizmetlerimizi hızla gerçekleştiriyoruz. Vip hizmetimizle günün her saati paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Gönderilerinizin motorlarımıza sığmama ihtimaline karşı özel araçlarımızla taşıma faaliyetlerimize devam edebiliyoruz. Taşıdığımız ürünlerinizin değerleri ne olursa tamamını aynı özen ve hassasiyet içerisinde alıcılarıyla buluşturuyoruz.

Ayazağa Kurye
Ayazağa Kurye

Ayazağa Kurye Hizmeti

Süreçlerimizin tamamında memnuniyet yaşayabilmeniz adına var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm motor ve araçlarımızı periyodik takvimlerimize uyarak kontrol ve bakım işlemlerini aksatmadan gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte her yola çıkışımız öncesinde ve gerekli durumlarda kontrol yaparak olabilecek risklere karşı önlem almayı ihmal etmiyoruz.

Ayazağa kurye kadromuzla gelişme konusunda titiz çalışmalar yapıyoruz. Sektörümüzde ve hizmet anlamında meydana gelen gelişmeleri yakında izleyerek, işimizi kolaylaştırabilecek tüm uygulamaları faaliyetlerimize ekliyoruz. Personellerimize çeşitli eğitimler vererek memnuniyet açısından en ufak bir sorun bile yaşamanızı istemiyoruz.

Bizimle çalışmaya başladıktan sonra elde edeceğiniz faydaları yakından görebilmenizi hedefliyoruz. Faaliyet noktasında çalışmalarımızı daima yükseltebilmek adına yüksek bir motivasyonla her yeni güne başlıyoruz. İhtiyaçlarınızı çabucak karşılayabilmek adına hızlı, kaliteli ve güvenli uygulamalarımızla ne zaman isterseniz yardımınıza koşmak için görev başında hazır olarak bekliyoruz.

Fiyat konusunda uygun fiyat politikamızla ekstra avantaj yaşayabilmeniz adına hesaplama çalışmalarımıza oldukça önem veriyoruz. Mecburi giderler ile birlikte seçilecek taşıma yöntemi, gidilecek mesafe ve paketlerinizin boyutlarına göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Ayazağa kurye hizmetlerimizle sizleri hem maddi hem de manevi anlamda fazlasıyla düşünüyoruz.

Evrak, sözleşme, resmî belge, kıymetli eşya, elektronik eşya, her türlü malzeme, bireysel ve ticari gönderilerinizin tamamını tecrübeli ekiplerimizle adreslerine götürüyoruz. Taşınması konusunda yasaklama bulunan ürünler haricindeki tüm paketlerinizi adresinizden teslim alarak olması gereken yerlere ulaştırıyoruz.

Ayazağa kurye ekibimizle sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ve piyasa şartlarının altındaki fiyatlarımızla bizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. İletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle kolay bir biçimde irtibata geçebilirsiniz. Gerekli taşıma detaylarını iletmeniz ile birlikte etkili uygulamalarımızdan yararlanmaya başlamanız çok kolay olmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara