İçeriğe geç

Teşvikiye Kurye

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Teşvikiye, gerek tarihi yapısı gerek merkezi konumu gerekse de turistik tarafı ile birçok iş yeri ve çalışan bulunan bir semttir. Teşvikiye’den tüm İstanbul’a yayılan bir hizmet ağı bulunmakta, hızlı kurye hizmetlerine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır.

İçinde bulunulan modern dünya, birçok farklı sektörde daha hızlı olmayı gerektirmektedir. Birçok farklı sektörde yer alan iş yerleri, daha hızlı hizmet sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu hızlı tempodan en çok taşımacılık ve kurye hizmetleri etkilenmekte, her geçen gün daha da hızlı olabilmek adına kurye şirketleri kendilerini geliştirmektedir.

Teşvikiye kurye hizmetlerimiz ile bizler, sadece hızlı olmanın yeterli olmadığının bilincinde hareket ediyor, müşterilerimizin her zaman güvenli ve güvenilir hizmet alabilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak verdiğimiz hizmetlerle, iş yerleri için uygun fiyatlı bir çözüm ortaklığı sunuyor, müşterilerimizin özel gönderilerinde gereken hassasiyet ve özenle hizmet veriyoruz.

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Gönderinizin içeriğine, teslimat adresine, ne zaman teslim edilmesi gerektiğine göre tercih edebileceğiniz farklı hizmet paketlerimiz ve teslimat seçeneklerimiz, hem maddi hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Hızlı dünyada en değerli şey haline gelen zamanın sizler için önemini biliyor, kurye işlemleriniz için en az zamanı harcayarak, en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, hizmet detayları, teslim alınacağı ve edileceği zaman bilgileri ve ücretlendirme ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunuyor, aklınıza herhangi bir soru takılmadan, kaliteli hizmetlerimizden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz kurye hizmet seçeneklerimiz:

 • Normal kurye: ekonomik bir çözüm arayışında iseniz tercih edebileceğiniz bu hizmetimizle, mesai saatleri içerisinde en fazla 240 dakika içerisinde teslimatın tamamlanmasını sağlıyoruz.
 • Express kurye: hızlı çözümler sunan bu hizmetimizle 20:00’a kadar yapacağımız tüm teslimatlar en fazla 120 dakika içerisine tamamlanacaktır.
 • VIP kurye: Haftanın her günü, günün her saati, en fazla 90 dakika içerisinde tamamlanacak olan bu hizmetimizle, kesintisiz kurye hizmeti sunulmaktadır.

Sunduğumuz tüm kurye hizmetleri, motosikletli kuryelerimiz, araçlı kuryelerimiz ya da şehir dışı gönderileriniz için tercih edebileceğiniz uçak kargo hizmetlerimizle gerçekleştirilmektedir.

Teşvikiye Kurye
Teşvikiye Kurye

Teşvikiye Kurye Hizmeti

Hızlı ve güvenli teslimat için genç bir motosiklet filosu ve deneyimli motosiklet sürücüleri ile sunduğumuz Teşvikiye kurye hizmetimizle İstanbul’un her noktasına, günün her saati teslimat yapmaktayız.

Moto kuryelerimizle taşınmasını istediğiniz;

 • Resmi belge ve evraklar,
 • Elektronik eşyalar,
 • Hediyelikler,
 • Sanat ve bilim ürünleri,
 • Kuru gıda,
 • Medikal ürünler ve daha nice gönderiyi, randevunuza uygun şekilde teslim alıyor, zamanında güvenle teslim ediyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, müşterilerimize hizmetin tüm detaylarını iletiyor, gönderi ve teslimat sürecinde herhangi kötü bir sürprizle karşılaşılmasını engelliyoruz. Teslimat yapıldığı anda teslim bildirimi ileterek, tüm sürecin güvenle tamamlanmasını sağlıyoruz.

Firma olarak önceliğimiz, hayatınızı kolaylaştıran ve memnuniyetinizi sağlayan güvenli teslimat hizmeti vermektir. Teşvikiye kurye hizmetlerimizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizin hızlı bir şekilde talep ettiği hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için;

 • Gönderiniz olduğu anda bizlere web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp üzerinden ulaşarak, talebinizi iletmeniz,
 • Gönderinizin içeriği, ağırlığı ve boyutu ile ilgili bilgi vermeniz,
 • Tercih ettiğiniz teslimat seçeneği,
 • Gönderinin alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri ve
 • İletişim bilgilerini paylaşmanız, kısa sürede tamamlanacak olan teslimat sürecini başlatmanız için yeterli olacaktır.

Hızlı, güvenli, kaliteli ve güler yüzlü Teşvikiye kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara