İçeriğe geç

Selimiye Kurye

Selimiye kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerine çok büyük özen göstermekte ve bu hizmetlerin kaliteli olabilmesi için her türlü konu hakkında detaylı çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar içerisinde motorlarımız en üst basamaklarda kendilerine yer bulmaktadır. Çünkü motorlarımız kurye hizmetlerinin vazgeçilmez materyalleri arasında yer almaktadır. Kurye hizmetlerinde kullanılan motorların manevra kabiliyetlerinin fazla olması, tüm bakımlarının zamanında yapılması, donanımlı olması, güvenli yapılara sahip olması ve yüksek modelli olması çok önemli etkenler arasında yer almaktadır. Bizler de bu konular hakkında fazla bilgilere sahip olmakta ve gerekli olan tüm çalışmaları detaylı ve başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde kullandığımız motorlarımızı temin etme noktasında detaylı ve özenli şekilde derin araştırmalar yapmakta ve bu araştırmaların sonuçlarına göre en kaliteli olan motorların satın alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca motorlarımızın güvenli hale gelmesi adına yapacağımız çalışmalar özel tasarım uzmanları tarafından yapılmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin kaliteli ve güvenli hizmetler almanızı sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde uzun senelerden bu yana hizmet veren kurye elemanlarımız motorlar konusunda deneyimli kişilerden oluşmakta ve bu deneyimler sayesinde motorlarımızın tüm bakımlarını yaptırmaktadırlar. Motorlarımıza yapılan bakımlar arasında belli ögeler bulunmaktadır. Bu bakım ögeleri şu şekildedir;

  • Fren bakımları,
  • Motor bakımları,
  • Filtre bakımları,
  • Yağ ve su bakımları,
  • Lastik bakımları gibi etkenler ilk sıralarda yer almaktadır.

Selimiye kurye işletmesi olarak temassız teslimat seçeneklerini her zaman bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin rahat bir şekilde ürünlerini teslim alabilmeleri için sunmaktayız. Müşterilerimiz günlük olarak kıyafet durumlarını değiştirmelerine gerek kalmadan sipariş verdikleri ürünleri teslim alabilme şanslarına sahip olmakta ve bu durumdan dolayı her zaman memnuniyetlerini dile getirmektedir.

İşletmemiz bünyesinde bulunan bu teslimat özelliği her zaman en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Temassız teslimat seçeneğinin kaliteli bir şekilde sunulabilmesi adına bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sorunsuz bir şekilde teslimat seçeneğinin yerine getirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca bu teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimiz her zaman sağlıklı şekilde ürünlerini teslim alabilmektedirler.

Selimiye Kurye
Selimiye Kurye

Selimiye Kurye Hizmeti

Selimiye kurye olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe her zaman uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu sayede sizlerin maddi olarak zorlanmamanızı sağlamaktayız. Uygun fiyatlarımızın belirlenmesi aşamasında yoğun ve detaylı araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar neticesinde uygun fiyatların ortaya çıkarılmalarını sağlamaktayız.

İşletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirim kodları ve kampanyalarda düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin piyasa şartlarına göre en uygun fiyatlar ile hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Ortaya çıkardığımız uygun fiyatlarımız, indirim kodlarımız ve çeşitli kampanyalarımız sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, beğenilerini ve mutluluklarını kazanmakta ve bu durumdan dolayı gurur duymaktayız.

Selimiye kurye işletmesi olarak güvenilir kurye hizmetleri sunabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin en ufak bir sorun dahi yaşamayacakları şekilde güvenli hizmetler sunma şansına sahip olmaktayız. Kurye sektöründe sunulan hizmetlerde güven kelimesi çok önemli bir noktada kendisine yer bulmaktadır. Teslim edilen siparişlerin eksiksiz ve hasarsız olması, siparişlerin zamanında teslim edilmesi, kullanılan güzergâhların doğru kullanılması güven duygusunu oluşturan başlıca özellikler arasında yer almaktadır. Biz de işletme olarak tüm bu özellikleri bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin bizlere güven duymalarını sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin işletmemize duyduğunuz güven sayesinde sunduğumuz hizmete karşı olan talepler her geçen gün artış göstermekte ve bizleri mutlu etmektedir. Güvenli bir şekilde kurye hizmetleri sunabilmek adına kurye elemanlarımıza pek çok konuda detaylı eğitimler vermekte, kullandığımız tüm motosikletlerin güvenli hale gelebilmeleri adına yapılandırılmalarını yapmakta, teknoloji kullanımına büyük ölçüde önem vermekteyiz. Bu etkenlerin her biri sunulan kurye hizmetlerini en üst basamaklarda güvenli hale getirmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. Güvenli bir şekilde sunduğumuz kurye hizmetleri sayesinde müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler ve yorumlar almaktayız. Aldığımız bu olumlu dönüşler ve yorumlar bizleri sunduğumuz hizmet konusunda çok daha kaliteli hizmetler sunmaya itmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara