İçeriğe geç

Darıca Kurye

Darıca kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmetler vermekte ve verdiğimiz bu hizmetlerin sorunsuz olmalarını kendimize hedef ve amaç olarak belirlemiş bulunmaktayız. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımız da kurye hizmetinin her aşaması hakkında detaylı bilgilere sahip olmakta ve bilgiler ışığında sorunsuz hizmet sunulmasını sağlayan en önemli etken olmaktadırlar. Kullandığımız motorlarımızdan da büyük fayda sağlayarak sorunsuz hizmetler sunabilmekteyiz. Motorlarımızın güvenli bir yapıya sahip olması ve bu güvenli yapı sayesinde ürünlerinizin hasar almadan sizlere ulaşması sunulan kurye hizmetlerinin sorunsuz olarak sunulmasını sağlamaktayız.

Darıca Kurye olarak kullandığımız motorların ürün taşıma kısımları ısı yalıtımlı olarak kullanılmaktadır. Bu ısı yalıtımları sayesinde vermiş olduğunuz yemek siparişleri sıcak bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Yemek siparişlerinde ki en önemli etken yemeklerin soğumadan sizlere ulaştırılmasıdır. Biz de bu en önemli etkeni yerine getirmekte ve yemeklerinizi keyifli ve lezzetli bir şekilde yiyebilmenizi sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımız vermiş olduğunuz siparişleri defalarca kontrol etmekte ve eksiksiz olarak ürünlerinizin sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır.

Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz de siparişlerinizi bizlere detaylı listeler halinde vermekte ve bu listeler sayesinde ürünlerinizin kontrol edilmesi çok daha kolay bir hal almaktadır. Sizler de bu şekilde her özelliği fazla özen ve dikkatli şekilde sunulan bir kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile mutlaka iletişime geçmeli ve memnun kalacağınız hizmetler almalısınız.

Darıca kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman güvenilir şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve bu sayede sizlerin her zaman memnuniyetlerinizi, övgülerinizi, beğenilerinizi ve takdirlerinizi kazanmaktayız. İşletme olarak güvenli hizmet sunabilmek adına her zaman kurye elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda detaylı eğitimler sunmaktayız. Sunduğumuz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde kurye elemanlarımız ürünlerinizi motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına yerleştirme aşamasında ürünlerin hassasiyet yapılarına göre yerleştirmektedirler. Bu sayede ürünleriniz ezilme, kırılma, yırtılma, dağılma gibi hiçbir olumsuz durum ile karşı karşıya kalmamaktadırlar.

İşletme olarak kurye elemanlarımıza verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra motorlarımızın da güvenli hale getirilmeleri için detaylı çalışmalar yapmaktayız. Motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını yumuşak zeminler, köpükler, kartonlar, ısı yalıtımları ve çeşitli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizi gelecek darbelere karşı koruma altına almış bulunmaktayız. Bütün bu özellikleri bünyemizde bulundurmak suretiyle kurye işletmeleri arasında her zaman parmak ile gösterilen ve en çok tercih edilen bir konumda yer almaktayız. Ayrıca müşterilerimiz aldıkları hizmet sonrasında internet sitemizi ziyaret ederek bizler hakkında olumlu yorumlar, yüksek puanlamalar ve yıldızlamalar yapmaktadırlar. Yapılan bu yorumlar ve puanlamalar bizleri mutlu eden etkenler arasında her zaman yer almaktadır.

Darıca Kurye
Darıca Kurye

Darıca Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kurye hizmetleri sunmakta ve bu kurye hizmetleri sayesinde sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmayı hedeflemekteyiz. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde kapıda ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği sayesinde kredi kartlarında para olmayan müşterilerimiz ödemelerini kapıda nakit olarak yapabilmektedirler.

Kapıda ödeme seçeneği ile ödemelerinizi ister nakit olarak isterseniz de kredi ve bankomat kartlarınız ile yapabilmektesiniz. Kurye elemanlarımız kapıda ödeme yöntemi seçildiği zaman post cihazlarını yanlarında getirmektedirler. Kapıda ödeme yönteminin müşterilerimize sağladığı bir başka özellik ise sipariş verilen ürünlerin kontrol edilmek suretiyle teslim alınmasıdır. Bu özellik müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla beğenilmektedir.

Darıca kurye işletmesi olarak müşterilerimize uzun yıllardan bu yana pek çok teslimat seçeneği sunmakta ve bu seçeneklerin devamlı olarak artırılmalarını sağlamaktayız. Teslimat seçeneklerimizin fayda olması müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve uygunluk durumlarına göre tercih yapabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetler hakkında yapılan yorumlar araştırılmakta ve bu seçeneklerin çoğaltılması sağlanmaktadır.

Sağlık durumları uygun olmayan müşterilerimiz genelde temassız teslimat seçeneğini seçmekte ve rahat bir şekilde ürünlerini teslim alabilmektedirler. Siparişlerinizi adreslerinize getiren kurye elemanlarımız siparişleri kapınızın önüne bırakmakta ve oradan ayrılarak sizlere telefon ile haber vermektedirler. Bu sayede kıyafet durumlarını değiştirmeden müşterilerimizin tüm siparişlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaları sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara