İçeriğe geç

Moto Kurye

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı sektörler günlük hayatta yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bu sektörlerden bir tanesi de kargodur. Kargo hizmetleri kapsamında firmalar, farklı araç tiplerini de kullanarak teslimat yapmaktadır. Bu sayede, uzak adresler arasında hızlı bir şekilde paket teslimi gerçekleştirilmektedir. Kargo işlemleri, pek çok alanda kolaylık sağlasa da, gün içinde hızlı bir şekilde iletilmesi gereken paketler için yeterli değildir. Bu sebeple kargo çalışmalarının yetersiz olduğu alanlarda kurye hizmeti devreye girmektedir. Aynı gün içerisinde teslim edilmesi gereken ürünler, kurye çalışmaları sayesinde kısa sürede alıcıya ulaştırılmaktadır.

Kurye hizmetleri, şehir içerisinde ya da şehirlerarası paket teslim sürecinde kullanılan, oldukça avantajlı bir hizmet türüdür. Özellikle yoğun geçen şehir hayatında, zaman kaybını en aza indirecek çözümlere sahiptir. Pek çok insan hızlı ilerleyen günlük yaşam içerisinde, paketlerini başka noktalara ulaştırmaya vakit bulamaz. Tüm yoğunluğunuzun arasında bile hızlı ve pratik işlemler sayesinde, dilediğiniz her noktaya paket gönderimi yapabilirsiniz. Üstelik kurye talebinde bulunmak ve paketlerinizi teslim etmek için herhangi bir yere gitmeniz gerekmez. Müşteri temsilcimiz ile görüşme yaparak, istediğiniz saat aralıklarında kurye çağırabilirsiniz. Alıcıya ulaştırılması gereken gönderiler, kuryemiz tarafından bizzat teslim alınmaktadır. Toplantı esnasında, ders arasında ya da yoğun olduğunuz zamanlarda bile moto kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız, başarılı kurye hizmetleri sayesinde sektörde öncü konuma yükselmiştir. Gün içerisinde yüzlerce teslimat gerçekleştirerek, İstanbul’un her köşesine ulaşıyoruz. Üstelik çalışmalarımız yalnızca İstanbul’da değil, Türkiye’nin pek çok noktasında devam etmektedir. Çalışma ağımızın genişliği sayesinde şehirlerarasında profesyonel kargo hizmetleri sunuyor, ulaşılmadık adres bırakmıyoruz. İnternet sitemiz üzerinden kurye hizmeti verdiğimiz şehirler ve ilçeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi araç ve kurye tipi ile hizmet verdiğimize ya da çalışma detaylarına anında erişebilirsiniz.

Kurye hizmetleri, teslim alınan paketlerin farklı bir noktaya iletilmesini sağlar. Ancak bizim çalışmalarımız yalnızca bununla sınırlı değildir. Paketleri farklı adreslere ulaştırırken, aynı zamanda pek çok yönden avantaj elde etmenizi sağlıyoruz. Kurye hizmetlerimiz pek çok seçenekten oluşmaktadır. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte, kaliteli çalışmalarımız bulunmaktadır.

 • Arabalı kurye
 • Uçak kargo
 • Motorlu kurye.

Büyük ve küçük boyutlu paketlerin tamamına uygun araç seçeneklerimiz mevcuttur. Büyük boyutlu gönderiler, arabalı kurye sayesinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Şehirlerarası teslimatlarda, uçak kargo seçeneğimiz ile gönderileri aynı gün içerisinde alıcı adresin bulunduğu şehre ulaştırıyoruz. Güvenli ve konforlu taşıma özellikleri sayesinde, hassas yapıdaki eşyalarınızı ya da önemli belgelerinizi gerekli tedbirleri alarak, alıcıya teslim etmekteyiz. Şehir içerisinde ise motorlu kurye hizmetimiz sayesinde paket teslimatını çok kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Uzak yakın fark etmeksizin, her adrese hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Motorlu kurye ile yürütülen kargo süreçlerinin tamamı, aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Moto kurye hizmeti, sahip olduğu avantajlar nedeniyle yoğun talep görmektedir. Bireysel ihtiyaçlar ve şirket çalışmaları için en sık kullanılan yöntemdir. Trafik yoğunluğunun bulunduğu noktalarda, ulaşım işlemleri uzun ve yorucu olmaktadır. Araçların ilerlemekte zorlandığı, tıkanmış yollarda motorlar ile hareket etmek oldukça kolaydır. Arabalardan farklı olarak, uzun ince bir yapıdadır ve boyutu daha küçüktür. Bu sayede, dar alanlarda ilerleyebilmektedir. Motorlarımız ile ara sokaklarda, durmuş araç trafiğinde ve engebeli yollarda zaman kaybetmeden ilerliyoruz.

Sürücülerimizin tamamı, özel eğitimlerden geçmektedir. Yolculuk esnasında, paketlerin sarsılmadan teslim edilebilmesine özen gösterilmektedir. Trafiği aksatmadan, hızlı bir şekilde ilerleyebilmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Profesyonel sürücüler tarafından kullanılan, yüksek donanımlı motorlarımız sayesinde kaliteli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Moto Kurye
Moto Kurye

Moto Kurye Hizmeti

Sanal iletişim kanalları üzerinden iletilemeyen resmi belge, evrak ya da dosyaların elden teslim edilmesi gerekebilir. Evrakların şirket çalışanları tarafından teslim edilmesi, vakit kaybına neden olmaktadır. Üstelik belgelerin teslim edileceği şirketin uzak noktada olması maddi açıdan da yıpratıcıdır. Farklı adresler arasında git gel yapmak, iş hayatınızda aksamalara neden olabilir. Tüm bu sorunların çözümü için en avantajlı yöntem elbette ki kurye çalışmalarıdır. Bireysel ulaştırma yöntemleri yerine, profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Göndermek istediğiniz dosyaları, bulunduğunuz adresten teslim alıyoruz. Ardından gerekli kayıt işlemlerini tamamlayarak, gönderileri yola çıkmaya hazırlıyoruz. Teslimat süreci boyunca gönderilerinizin nerede olduğunu öğrenmek ve detaylı bilgi sahibi olmak için sizlere verilen teslimat kodunu ile sorgulama yapabilirsiniz.

Moto kurye hizmetinin avantajları;

 • Zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak, işlerinizi hızlandırmaya yardımcı olur.
 • 7/24 müşteri desteği sayesinde, paketlerin takibi kolay bir şekilde yapılmaktadır.
 • Piyasa koşullarının altındaki ücretler ile düşük maliyet imkânı elde edebilirsiniz.
 • Sıra beklemeden, anında kurye talebi oluşturabilirsiniz.
 • Güvenli taşıma yöntemlerimiz ile paketlerinizi sağlam bir şekilde iletebilirsiniz.

Motorlarımızın taşıma bölmesi sayesinde farklı türde pek çok ürün kolaylıkla taşınabilmektedir. Resmi belgeden, yiyeceklere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Aracın hareketini kısıtlayacak büyüklükteki gönderilerin taşınması için arabalı kurye seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. Güvenilir hizmet anlayışımız kapsamında, önemli belge ve evraklarınızı taşırken gerekli tüm önlemleri almaktayız. Kayıt işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlıyor ve araçlarımızda bulunan takip cihazları ile süreci titizlikle yürütüyoruz.

Özel günlerinizde ya da sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz anlarda, kurye çağırarak hediyelerinizi iletebilirsiniz. Darbe emici özelliği bulunan özel kaplamaları, motorların taşıma bölmesinde kullanmaktayız. Sizleri önemsiyor ve bu doğrultuda sorunsuz teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Motorlarımız ile gönderimi yapılan ürünlerden bir kısmı şu şekildedir:

 • Çiçek
 • Pasta
 • Hediye kutuları
 • Resmi belge ve evraklar
 • İlaç kutuları ve medikal ürünler
 • Gıda paketleri
 • Kimlik kartı
 • Ayakkabı
 • Çanta
 • Giysiler
 • Cüzdan
 • Kırtasiye eşyaları
 • Proje çalışmaları
 • Küçük ebatlı eşyalar.

Moto Kuryenin Gelişmiş Hizmet Seçenekleri

Gönderilerin teslimat süresini ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Farklı seçeneklerimiz sayesinde, müşterilerimize tercih imkânı sunuyoruz. Acil bir şekilde ulaştırılması gereken evrak ve eşyalar için Express kurye talebinde bulunabilirsiniz. Teslimat seçeneklerimizin tamamı avantajlı hizmetlerden oluşmaktadır.

 • Normal kurye: Paketleri, bulunduğunuz noktadan teslim alıyoruz. Gerekli işlemlerin yapılmasının ardından 180-240 dakika aralığında gönderinin teslimatını tamamlıyoruz.
 • Express kurye: Kuryemizin yola çıkmasıyla birlikte yaklaşık 90-120 dakika içerisinde paketi alıcıya teslim ediyoruz. Hızlı bir şekilde ulaştırılması gereken gönderiler için tercih edebilirsiniz.
 • VIP kurye: 45-90 dakika arasında teslimat avantajına sahiptir. VIP kurye hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Teslimat türleri arasındaki farklılık, kurye ücretlerine de yansımaktadır. Mesafe ücretleri, hizmet kapsamına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiyatlandırma aşamasında, bütçe dostu çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yüksek kalite standartlarında gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetleri için cep yakmayan ücretler talep ediyoruz. Kurye ücretlerinin belirlenmesinde birden fazla etken vardır. Bu sebeple standart fiyatlardan bahsetmek mümkün değildir. Gönderi özellikleri neticesinde toplam ücretler oluşturulmaktadır. Fiyatların şekillenmesindeki en önemli madde, gönderen ve alıcı arasındaki mesafenin uzaklığıdır. Uzak noktalara gerçekleştirilen teslimatlar ile yakın adresler arsında fiyat farkı bulunmaktadır.

Gönderinin ağırlığı da, etkili unsurlardan bir diğeridir. Teslimat süreci ve gönderi özelliklerinin farklı olması kurye ücretlerinde değişiklik yaratmaktadır. Sizlerde ücret tarifeleri hakkında bilgi almak ve gönderileri özelinde fiyatlandırma yapmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak, istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurye ücretlerinde etkili olan maddeler;

 • Alıcı adresin mesafesi
 • Gönderi ağırlığı
 • Seçilen araç tipi
 • Teslimat türü
 • Ek hizmetler, şeklindedir.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara