İçeriğe geç

Küçükköy Kurye

Küçükköy kurye işletmemiz, yoğunluktan dolayı gönderilerini kendi ulaştıramayan müşterilerine hizmet verir. Kurye hizmetinin gün geçtikçe yaygınlaşmasının sebebi, zamanlamanın öneminin artmasıdır. Doğru zamanda doğru yerde bulunması gereken teslimatın bireysel çabalarla oldukça zor olduğu görülmektedir. Firmamız artan ihtiyacı gözlemleyerek her semte ve her mahalleye ulaşarak teslimat yapar.

Kuryelerimiz paketlerinizi adresinizden alarak kaliteli bir hizmetin gereği olarak vaktinde ve sadece alıcısına teslim etmek suretiyle güvenli teslimat gerçekleştirir. Özenli yapılan işlerin ardında yatan iyi bir ekip çalışmasıdır. Çalışanlarımız nitelikli ve tecrübeli kişilerden oluşur. Profesyonel hizmet vererek, her alanda en ince ayrıntılara dikkat ederek en iyi teslimat gerçekleştirilir.

Firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz de dâhil olmak üzere çalışanlarımız 7/24 saat mesaiye devam eder. İstanbul metropol bir kent olduğu için gündüz kadar gece de teslimat süreci devam eder. Mesai şartlarının gece boyu devam ettiği işkolları mevcuttur. Bu sebeple de tahmin edilenden daha fazla kurye hizmetine başvuru olmaktadır.

Küçükköy kurye ekibimiz, farklı işkollarından gelen paketleri ve semt sakinlerinin farklı içerikteki gönderilerini özenli bir şekilde teslim eder. Teslimatın en iyi şekilde gerçekleşebilmesi için elinden geleni yapar. Her birim kendi alanıyla ilgili çalışmaları eksiksiz yerine getirir. Yenilikleri takip eden elemanlarımız, yenilenmesi gereken motosikletlerimizi yeniler. Bakımı yapılması gerekenleri servise yönlendirir. Zaten yola çıkmadan önce kontrolden geçen araçlarımız, diğer şoförlerin de kaza riskini azaltır. Donanım ve teknik servisimiz bu manada oldukça önemlidir.

Firmamızı arayıp hizmet talep ettiğinizde, talep formundaki bilgileri doldurarak istediğiniz saati ve günü bildirerek işin geri kalanını kuryemize emanet edebilirsiniz. Kuryelerimiz işinin ehli, son derece güvenilir ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Kuryemiz verdiğiniz bilgilere göre hareket eder. Talep ettiğiniz saatte adresinizde olur. Paketinizi alarak en güvenilir şekilde motosiklete yerleştirir.

Ne kadar hızlı olursa olsun; paketin içeriğinde en hassas malzeme bulunsa bile içeriğe zarar gelmeksizin alıcısına teslim eder. Teslimatı sadece verilen kişinin adına yapar. Ayrıca paket doğru insana ulaştığında paketin gönderim işi tamamlandığı için müşterimize teslimat mesajı iletilir.

Küçükköy Kurye
Küçükköy Kurye

Küçükköy Kurye Hizmeti

Küçükköy kurye ekibimiz, müşteri memnuniyetine son derece önem verir. Yaptığımız hizmetlerle her zaman müşterilerimizin takdirini kazanmış bir firmayız. Bu takdirin sürekliliği için özenle ve huzurla çalışmaya devam ediyoruz. Bütün İstanbul içi mahallelere gönderi taşıdığımız gibi, şehir dışına da en hızlı şekilde ulaşıyoruz.

Ekibimiz iş başında beklediği için acil gönderileriniz olduğunda en hızlı şekilde adresinize ulaşır, gönderinizi alır ve trafik yoğunluğuna göre 90 dakika içinde alıcıya ulaşır. Farklı hız seçeneklerimizle müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hitap ediyoruz. Aynı zamanda hızlara göre fiyatlar da değişiyor. Müşterilerimiz bizim için biriciktir. Verdiğimiz hizmet unsurları da sadece o müşterimize göre düzenlenir. Dolayısıyla teslimat da kişiseldir. Müşterimiz paketin durumuna göre hızına karar verir. Alıcının adresinde, hazır bulunurluk durumuna göre saati ayarlar.

Hızlı bir teslimatın en mühim unsuru, motosikletler ve kuryelerimizdir. Kuryelerimiz tecrübeleri ve sürüş kabiliyetliyle trafiğin yoğun olduğu saatlerde dâhi hızlı bir teslimat sağlar. Üzerine düşen görevi layığıyla yerine getirir.

Küçükköy kurye firmamız en acil durumlarda vip kurye hizmeti verir. Yani acil teslimat durumlarında müşterimizin adresine en kısa sürede ulaşır. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile olsa aldığı paketi en geç 90 dakikada alıcıya ulaştırır. Elbette bu hızın sağlanmasında kuryelerimizin mahareti en ön sırada yer alır. Ardından da ekip arkadaşlarımızın desteği ve donanım olarak iyi bir araç filosuna sahip olmamız gelir.

İyi bir donanım, motor gücünün iyi olması teslimat hızını da etkiler. Trafikte sorunsuz bir yol alabilmek için teknik ekibimizin de inanılmaz katkısı vardır. Bakımları zamanında yaparak teknik sorunların yaşanmaması için dikkatli davranır. Birimlerimiz koordineli şekilde çalıştıkları için hizmette en üst seviyede teslimat gerçekleştirilmiş olur.

Küçükköy kurye hizmeti anlayışımızın temelinde müşterilerimizin bir gülen yüzünü görmek, takdirini kazanmak yatmaktadır. Bu sebeple hizmetlerimizi en iyi şekilde sunarken aynı zamanda maliyetleri de en ekonomik seviyede tutuyoruz. Her müşterimiz kendi kullandığı mesafe ve hız gibi faktörlere bağlı olarak ödeme yapıyor. Avantajlı hizmetlerimiz bütün müşterilerimizi bekler.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara