İçeriğe geç

Pangaltı Kurye

Pangaltı kurye işletmesi olarak bünyemizde uzun yıllardan bu yana deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kurye elemanları bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde her zaman hızlı, güvenli, kaliteli ve sorunsuz hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktayız. Bu özellikler ile sunulan hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizin beğenilerini, takdirlerini, memnuniyetlerini ve övgülerini kazanmamıza çok büyük fayda sağlamaktadır. Kurye elemanları sunulan hizmetler konusunda çok önemli bir konumda yer almaktadır. Kurye elemanlarımızın işe alımları konusunda önemli çalışmalar yapmakta ve direkt olarak profesyonel elemanların işe alımlarını sağlamaktayız. Yaptığımız sınavlar ve denemeler uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve profesyonel elemanların seçilebilmesini ve işe alınabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu denemeler dışında kurye elemanlarımızı sözlü mülakatlara almakta ve diksiyonlarını ve saygı seviyelerinin tespit edilmesi sağlanmaktadır.

İşletme olarak tüm kurye elemanlarımıza kurye hizmetlerinin her aşamaları hakkında detaylı ve önemli eğitimler vermekte ve bu sayede sunulan kurye hizmetlerinin kalite oranlarını en üst basamaklara çıkarmaktayız. Kurye elemanlarımıza verdiğimiz eğitimlerimizin tamamı uzman eğitimciler tarafından verilmekte ve bu sayede büyük başarı oranlarını yakalamamız sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımıza ödeme seçenekleri, teslimat seçenekleri, teknoloji kullanımı, ürün bilgileri, ileri derece motor kullanım teknikleri gibi pek çok alanda eğitimler vermekte ve bu sayede her zaman sorunsuz hizmetlerin meydana çıkmalarını sağlamaktayız. Ayrıca navigasyon kullanma konusunda ve çevresel bilgiler konusunda da eğitimler verilmekte ve bu sayede en kaliteli güzergâhların belirlenebilmesini sağlamaktayız.

Pangaltı kurye işletmesi olarak bünyemizde kullandığımız motorlarımızın her zaman yüksek modellere sahip olmalarını ve tüm bakımlarının zamanında yaptırılmış olmasına önem vermekteyiz. Bu özellikler çerçevesinde kullanılan motorlar müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda büyük rol oynamakta ve sunulan hizmetlerin kalitesini artırmaktadır. Motorlarımızın yüksek modelli ve bakımlı olması sunulan hizmetlerin hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlayan en önemli konular arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında, eksiksiz ve orijinal parçalar ile yaptırmakta ve sizlere sunulacak hizmetler bünyesinde kullanıma sunmaktayız. Kullandığımız motorlarımızın satın alımları aşamasında detaylı ve uzun soluklu araştırmalar yapmakta ve bu sayede en kaliteli motorların alınmasını amaçlamaktayız.

Pangaltı Kurye
Pangaltı Kurye

Pangaltı Kurye Hizmeti

Kullandığımız motosikletlerimizin güvenli yapılara sahip olması çok önemli bir konu olmakta ve bu sayede sipariş verdiğiniz ürünlerinizin hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılmaları sağlanmaktadır. Ayrıca motorlarımızın yüksek manevra kabiliyetlerine sahip olması en yoğun trafik sorunlarında bile ürünlerinizin sizlere hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Motorlarımızın ürün taşıma kısımları da sunulan hizmetlerin güven seviyelerini artıran özellikler arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı ürün taşıma kısımlarının güvenli hale gelmeleri adına detaylı ve önemli çalışmalar yapmaktayız.

Pangaltı kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak acil evrak hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunabilmek adına bünyemizde profesyonel elemanlar ve motor gücü yüksek olan motosikletler bulundurmaktayız. Bu sayede acil evraklarınızın süreleri içerisinde resmi kurumlara teslim edilmelerini sağlamaktayız. Motorlarımızı kullanan elemanlarımızın yüksek yeteneklere sahip olması sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulmasını sağlamaktadır.

Acil evrak hizmetlerinde kullandığımız motorlarımızın bünyesinde bulunan evrak taşıma kısımları her zaman korunaklı bir yapıya sahip olmakta ve evraklarınızın ıslanmadan, yırtılmadan ve dağılmadan kurumlara teslim edilebilmesini sağlamaktadır. Sunduğumuz bu kaliteli hizmetler sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, övgülerini ve mağdur olmamalarını sağlamakta ve bu durumdan dolayı gurur duymaktayız.

Pangaltı kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimizin ürünlerinizi kendi uygunluk durumlarına göre teslim alabilmeniz adına pek çok teslimat yöntemini bünyemizde bulundurmakta ve sizlerin tercihlerinize sunmaktayız. Teslimat seçeneklerimizin tamamı deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede en ufak bir sorunun dahi oluşmaması adına büyük başarı sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde uzun yıllardan bu yana zili çalmadan teslimat, temassız teslimat, süreli (randevulu) teslimat ve normal teslimat hizmetleri sunulmakta ve bu sayede her zaman müşterilerimizin kendi uygunluklarına göre siparişlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Teslimat seçeneklerimizin tamamı deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kurye elemanlarımız tarafından sorunsuz, kaliteli ve hatasız bir şekilde sunulmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara