İçeriğe geç

Paşabahçe Kurye

Paşabahçe Kurye hizmetlerine olan ihtiyaç arttıkça sektörde yer alan firmalar ve hizmet ağları da genişlemektedir. Her şeyin teknolojiye bağlı olarak çok hızlı değişim gösterdiği bir çağda yaşıyoruz. Bu da her alanda olduğu gibi bizim gibi kurye hizmeti veren firmalarla çalışan müşterilerin beklentilerini de etkiliyor. Özellikle kişiye özel hizmet almayı tercih eden ve bu hizmet içinde beklentilerini bulmayı isteyen kişi sayısı artıyor.

Biz de firma olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek, beklentileri karşılayabilmek için semt semt, mahalle mahalle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu semtlerden biri olan Paşabahçe için Paşabahçe kurye uygulamamızla müşterilerimizin istediği kalitede paket teslimi süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Bu alanda eğitim almış ve kalifiye diye tanımladığımız elemanlarımızla müşterilerimizin iş yükünü hafifletiyoruz.

İş hayatı için acil olarak teslim edilmesi gereken evraklar söz konusu olduğunda, önemli bir organizasyon için davetiyelerin davetlilere ulaşması gerektiğinde, imzalanması gereken bir sözleşmenin alıcıya teslim edilmesi durumunda kurye ekibimiz eksiksiz ve sorunsuz bir çalışma yürütür. Günümüzde sadece işkolları ve kurumlar kurye firmasından desteğe ihtiyaç duymaz, aynı zamanda bireysel gönderiler için müşterilerimiz firmamızla çalışmak ister. Bütün gönderiler ekibimiz tarafından titizlikle alıcılarına ulaştırılır.

Paşabahçe kurye ekibimiz, müşterimiz tarafından arandığında, nasıl bir hizmet almak istediği sorulur. Detaylı bir bilgi alarak teslimat programı oluşturulur:

  • Kurye hangi adrese gidecek?
  • Alıcının adresi ne?
  • Gönderinin boyutu ne kadar?
  • İhtiyaç duyulan araç motosiklet mi araba mı?
  • Daha özel bir ambalaja gerek var mı?
  • Hangi saatte teslimat isteniyor?

Arka planda ekibimizin ilgilendiği pek çok aşama vardır. Her aşamanın titizlikle takip edilmesi sorunsuz bir teslimatın gerçekleşmesi anlamına gelir. Bütün detaylara dikkat eden ve takip eden ekibimiz sayesinde istediğimiz kalitede hizmet ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple profesyonel çalışanlarla yol almak önemlidir.

Sorunsuz bir teslimatın gerçekleşmesinde ekiplerimizin emeği kadar ekipmanların da önemi tartışılmaz. Bu sebeple yenilikleri takip ediyor, gerektiğinde ekipmanı yeniliyoruz. Motosikletlerimiz, araçlarımız düzenli olarak bakımdan geçerek trafikte oluşabilecek teknik bir arızanın önüne geçiyoruz. Güvenli bir teslimatın gerçekleşmesi için önceden bütün riskleri düşünerek tedbirli hareket ediyoruz. Buna rağmen bir sorunla karşılaşıyorsak ekiplerimiz hızlı bir çözüm üreterek teslimatın aksamasına izin vermiyor.

Paşabahçe Kurye
Paşabahçe Kurye

Paşabahçe Kurye Hizmeti

Paşabahçe kurye uygulamamız, değişen günümüz şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Rekabetin arttığı bu dönemde biz de kaliteli duruşumuzla, sağlam ekibimizle hizmet vererek müşterilerimizin her koşulda memnun kalmasını sağlıyoruz. Özverili ekibimiz, bütün mevsim koşullarında ve 24 saat hizmet vermeye devam ediyor. Kesintisiz olarak sunduğumuz hizmeti özenle ve dikkatle yaptığımız için de müşterilerimizden olumlu karşılık alıyoruz.

Güçlü altyapımız, yenilenen hizmetlerimiz ve müşteri ihtiyacına göre sunduğumuz teslimat programı müşterilerimizin dikkatinden kaçmıyor. Hizmetteki kaliteyi görerek güvenli ve hızlı ulaşımı tercih ediyorlar. Uzak mesafelere bile kısa sürede ulaşan kuryelerimiz, teslimat bittiğinde müşterilerimize teslimatla ilgili bilgi mesajı gönderiyor. Zaten takip numarası ile isteyen müşterimiz kendi gönderi sürecini takip edebiliyor. Her türlü güvenlik önleminin alınarak teslimatın gerçekleşmesi, müşterilerimizin de içini ferahlatır. Birbirinden farklı pek çok çeşit ürün taşıyan kuryelerimiz, içeriğe bakmaksızın küçüğünden büyüğüne pahaca değerli olandan sürpriz bir hediyeye kadar geniş bir konseptle ürün taşır. Ürünün ne olduğuyla ilgilenmez ama, en güvenilir taşıma unsurlarını gerçekleştirerek güvenliğiyle alâkadardır.

Acil Moto Kurye olarak kaliteden taviz vermeden bütün müşterilerimizin gönderilerini istedikleri semte ve şehre iletiyoruz. Gün içinde şehir dışına göndermek istedikleri paketler olduğunda da yardımcı oluyor, en hızlı şekilde adreslerine gidiyor, paketi alıyor, havalimanına ulaşarak uçak kargo sistemiyle istedikleri şehre gönderi yapıyoruz.

Her talebi karşılamaya gayret göstererek ekiplerimiz kişiye özel bir takip planı oluşturuyor. Bu sayede de eksiksiz ve aksamayan işler ortaya çıkıyor. Her bir gönderinin takip edilmesi, aynı anda onca teslimatın yapılabilmesi güçlü bir ekiple mümkün olabiliyor. Titizlikle çalışan ekibimiz, bütün müşterilerimize hitap etmek istiyor ve gönderilerin en uygun fiyatla gerçekleştirilmesi için müşterilerimize destek oluyor. Verdiğimiz hizmet unsurları hesaplanarak fiyatlar ortaya çıkıyor. En ekonomik şekilde müşterilerimize teslimat hizmeti vererek destek oluyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara