İçeriğe geç

Korukent Kurye

Korukent kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana hasarsız şekilde kurye hizmetleri sunmaktayız. Kurye hizmetlerinin hasarsız ve sorunsuz şekilde sunuluyor olması müşterilerimizin en büyük beklentileri arasında yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin sipariş olarak vermiş olduğunuz ürünlerin en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmesi en önemli konular ve özellikler arasında kendisine yer bulmaktadır. Hasarsız olarak sunulan kurye hizmetlerimiz sayesinde her zaman müşteri sayılarımızı artırmakta ve işletmemizin parmak ile gösterilmesini sağlamaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin hasarsız bir şekilde sunulması adına profesyonel yapılara sahip olan kurye elemanlarımızdan, yüksek modelli ve donanımlı olan motosikletlerimizden ve kullandığımız güncel teknolojik sistemlerimizden çok büyük oranda faydalar sağlamaktayız.

Kullandığımız motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarının korumalı bir şekilde yapılandırılması, kurye elemanlarımızın ürün bilgileri konusunda bilgili olması ve kullandığımız teknolojik sistemlerimizin güncel olması sunulan hizmetlerin hasarsız olarak sunulması konusunda çok büyük fayda sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Hasarsız kurye hizmetleri sunabilmek adına motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını yumuşak zeminler, kaliteli ambalajlar ve köpükler ile döşemekte ve bu döşemeler sayesinde dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı ürünlerinizi koruma altına almaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanımları konusunda yetenekli olmaları ürünlerinizin teslimatları aşamasında sarsılmadan güvenli ve hasarsız bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan en önemli özelliklerimiz arasında kendisine yer bulmaktadır.

Korukent kurye işletmesi olarak adreslerinize giden en doğru güzergâhları belirleme konusunda her zaman kaliteli ve deneyimli hizmetler sunmaktayız. Güzergâhları en güvenli şekilde belirlemek adına sizlerin sipariş verme aşamasında belirttiğiniz yol tariflerinden, kurye elemanlarımızın çevresel bilgilerinden ve navigasyon sistemlerimizden çok büyük oranda fayda sağlamakta ve bu sayede siparişlerinizin sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmelerini sağlamaktayız.

Adreslerinize siparişlerinizi teslim etme aşamasında belirlediğimiz güzergâhlar trafik yoğunluklarına, yol çalışmalarına, inşaatlara göre belirlenmekte ve bu sayede en ufak bir aksaklığın bile yaşanma riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Bu şekilde detaylı olarak yapılan çalışmalar neticesinde ortaya çıkarılan güzergâhlar siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan en önemli konular arasında yer almaktadır.

Korukent Kurye
Korukent Kurye

Korukent Kurye Hizmeti

Korukent Kurye sektöründe uzun senelerden bu yana kaliteli ve deneyimli hizmetler sunan bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman fazla sayıda teslimat seçenekleri sunmakta ve bu seçenekler arasından kendinize en uygun olanı seçebilmenizi sağlamaktayız. Teslimat seçeneklerimiz müşterilerimizin pek çok uygunluk durumlarının göz önünde bulundurulması sayesinde ortaya çıkarılmaktadır. Rahatsız edilmemesi gereken insanların evlerinizde bulunması, çeşitli sağlık durumlarında, kıyafet uygunluk durumları gibi pek çok özel durumlar göz önünde bulundurulmakta ve bu sayede çeşitli teslimat seçenekleri meydana çıkarılmakta ve sizlerin tercihlerine sunulmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde bulunan tüm teslimat seçeneklerini yaptığımız uzun soluklu ve detaylı araştırmalar sonucunda güncellemekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı hale getirmekteyiz. Teslimat seçeneklerimiz hakkında detaylı ve düzenli olarak kurye elemanlarımıza eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde her zaman sorunsuz şekilde hizmetler sunulması sağlanmaktadır. Zili çalmadan teslimat yöntemi, temassız teslimat yöntemi, süreli (randevulu) teslimat yöntemi ve normal teslimat yöntemi olmak üzere toplam dört adet yöntem bünyemizde bulunmakta ve her zaman müşterilerimizin beğenilerini ve mutluluklarını kazanmamızı sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan teslimat seçeneklerinin sayılarının artırılması adına uzun soluklu, detaylı ve titiz şekilde çalışmalar yapılmakta ve bu sayede teslimat seçeneklerimiz artırılmaktadır.

Korukent kurye işletmesi olarak bünyemizde her bankaya ait IBAN ve hesap numaraları bulundurmakta ve bu numaralar sayesinde kartları yanında olmayan müşterilerimizin mobil bankacılık uygulamalarından EFT ve FAST yöntemleri ile ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Sağladığımız bu özellik her zaman müşterilerimizin çok hoşuna gitmekte ve bizlere olumlu dönüşler yapmasını sağlamaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden ürünlerinizi sipariş verme aşamasında EFT ve FAST ödeme yöntemini seçtiğiniz zaman güncel teknolojik sistemlerimiz otomatik olarak sizlere IBAN ve hesap numaralarımızı vermekte ve belli süreler içerisinde ödeme yapmanızı istemektedir. Bu süreler içerisinde ödemenizi yaptığınız zaman otomatik olarak siparişleriniz aktif olmakta ve ekranlarımıza yansımak kaydıyla sizlere hizmet sunulmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara