İçeriğe geç

Terazidere Kurye

Terazidere kurye olarak başta Bayrampaşa olmak üzere İstanbul’un her semtine hizmet veriyoruz. 24 saat çalışarak hem gündüz hem de gece mesaiye devam ediyoruz. İstanbul büyük bir şehir ve gece çalışan büyük bir kesim ve meslek dalı var. Bu sebeple hizmet akışı gece boyu da devam ediyor. Ekibimiz yoğun bir tempoyla çalışıyor. Müşteri hizmetlerimiz her an ulaşılabilirdir. İster telefonla ister web üzerinden kolaylıkla bilgi talep edebilir, hizmet almak için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kuryelerimiz Terazidere’de her mahalleyi ve her sokağı bilir. Gerek yoğun olarak hizmet verdiği bölgeyi gerekse İstanbul’un diğer semtlerindeki yol bilgisine hâkimdir. Süratli ve sorunsuz bir yol alırken rotasyon bilgisinin ayrıca önemi vardır. Bu konuda işinin ehli olan kuryelerimiz, teknolojik alt yapımızla ve navigasyonla yol alsa da kendi hafızasındaki bilgi sayesinde daha pratik hareket etmektedir.

Kuryelerimiz hizmet verirken kurum içinde çalışan personelimiz de desteğe devam etmektedir. Bir ekip işi olarak hem disiplin hem de dikkatli bir çalışmanın sonucu olarak müşterilerimizin memnun kaldığı bir hizmet ortaya çıkabilmektedir. İnsana hizmeti önceleyen firmamız, müşterilerine göre hizmet unsurlarını belirler.

Terazidere kurye ekibimiz, müşterilerimizin memnun kaldığı bir kalitede iş çıkarmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız kolaylık ve kaliteli hizmet, aynı kişilerin ve aynı firmaların tekrar tekrar bizden hizmet almalarını sağlamaktadır.

  • İşi bilen bir ekiple çalışmak, hizmetin doğru ilerlemesine sebep oluyor.
  • Ekibimizin tecrübeli ve profesyonel olması hizmet kalitesini arttırıyor.
  • Farklı içerikteki paketler, aynı özen ve güvenle taşınıyor.
  • 24 saat hizmete devam ediliyor.
  • Güler yüzle, çözüm odaklı bir iletişim anlayışıyla hizmet veriliyor.

Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesinden emin oldukları için hizmetlerimizden istifade etmeye devam eder. Çünkü gerek zamandan gerekse ekonomik olarak tasarruf ederler. Paketin emin ellerde, gizlilik içinde teslim edileceğinden şüphe duymazlar. Acil kurye hizmeti verdiğimizde, en süratli şekilde adrese ulaşacağından emindirler. Müşterilerimiz ihtiyaç duydukları hizmet ölçülerini firmamızda bulur.

Kuryemiz müşterimizin adresine gittiğinde paketi özenle alır ve motosiklete yerleştirir. Paket içeriğinde pahaca değerli bir ürün olduğu gibi, kırılabilecek hassas bir hediye de yer alabilir. İki şirket arasındaki özel bir sözleşme de olabilir. Kuryemiz paketlerin içeriğinde ne olduğuyla ilgilenmez. Onun vazifesi en iyi paketlemenin yapılarak hasara uğramadan gönderilerin teslimini sağlamaktır.

Terazidere Kurye
Terazidere Kurye

Terazidere Kurye Hizmeti

Terazidere kurye ekibimiz, paketin boyutuna göre farklı araç kullanabilir. Motosiklete sığamayacak büyüklükteki ürünlerin taşınması için araç tercih ediyoruz. Hizmetlerimiz sadece şehir içiyle de sınırlı kalmıyor. Gün içinde şehir dışına paket yollamak istediğinizde de uçak kargodan yardım alıyoruz ve teslimatı yapıyoruz.

İhtiyaca ve duruma göre farklı pek çok seçenekle hizmet veriyoruz. Bu seçeneklerin belirlenmesi ve doğru, zamanında, iyi bir teslimat planının oluşturulması ilk ve önemli basamaktır. Bunun için müşterilerimiz ilk aradığında bütün bilgiler detaylı şekilde alınır ve teslimat için bir çizelge hazırlanır. Bu plana göre hız, araç, teslim saati belirlenir.

Kurye hizmetinin ilk sırada yer alan hizmet ölçüsü, bu planlamadır. İyi bir çizelge oluştuğunda ona uyarak hızlı ve güvenilir bir teslimat yapmak mümkün olur. İkinci sırada ise donanımsal ve yazılımsal olarak teknolojik gelişmelerin takip edilmesi yer alır. Motosikletlerin manevra kabiliyeti, hıza elverişli yapısı sürat getirir. Yazılımın ve alt yapının da iyi olması, istenilen hizmetin hızla ilerlemesini sağlar. Bütün bu ince detaylara da dikkat eden firmamız, üst düzey kalitede hizmet anlayışını benimser ve o hizmeti de müşterilerine sunar.

Engel bulunmayan, yasal olarak sorun taşımayan bütün paketleri adresinizden alıyor ve yeni adresine ulaştırıyoruz. Kusursuz hizmet anlayışımızla, sorunsuz teslimat yapabilmek için dikkatli çalışıyoruz. Müşterilerimiz için şahsî veya ticarî her ürünü risk oluşmayacak şekilde taşıyoruz.

Terazidere kurye olarak her daim müşterilerimizin yanında durarak müşteri odaklı hizmet anlayışında olduğumuzu gösteriyoruz. Hatta piyasaya göre en uygun ve ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Belirlediğimiz kriter doğrultusunda müşterilerimizin kullandığı hizmet unsurlarını hesaplayarak maliyeti ortaya çıkarmış oluyoruz. Bu şekilde her müşterimiz kendine özel hizmet talep ederken kendine özel bir kurye bedeli de ödemiş oluyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara