İçeriğe geç

Tarabya Kurye

Hızlı ve güvenli kurye hizmetlerine olan ihtiyacın giderek arttığı günümüzde, profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple, kişiye özel çözümler üreten Tarabya kurye, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak hizmetler sunmaktadır.

Yeni nesil kurye hizmetlerinin gelişmesinde pay sahibi olan firmamız tarafından sunulan bu hizmetler sayesinde gün içinde dilediğiniz an kurye hizmeti alabilir, kısacık zamanlarda tüm işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Gün geçtikçe daha çok kişi tarafından tercih edilen firmamız,

 • Hasarsız ve güvenli teslimat garantisi,
 • Kişiselleştirilmiş hizmetler,
 • Şehir içi ve şehir dışı tüm gönderilerin gün içinde teslimatını sağlaması,
 • Kesintisiz müşteri desteği vermesi ve
 • Ekonomik fiyatları ile hem iş hem de özel hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz çözüm ortağı olacaktır.

Tarabya kurye tarafından verilen tüm hizmetlerde, müşteri memnuniyeti ön planda tutulur, en kısa zamanda en uygun çözüm tespit edilir ve uygulamaya konularak tüm süreç kısa sürede tamamlanır. Gönderiniz bulunduğunuz yerden teslim alınır, belirlenen saatte teslimatı tamamlanır. Tüm süreç profesyonel bir ekip tarafından yürütülür, size ise zamandan tasarruf ederken güvenli bir şekilde gönderinizin teslim edildiği bilgisi iletilir.

Hızlı teslimat için tercih edebileceğiniz farklı kurye hizmetlerimiz:

 • Moto kurye,
 • Araçlı kurye ve
 • Uçak kargo olarak 3’e ayrılır, şehir içi ve şehir dışı gönderileriniz için ihtiyacınıza uygun çözümler ortak sunularak, her noktaya zamanında teslimat sağlanır.
Tarabya Kurye
Tarabya Kurye

Tarabya Kurye Hizmeti

Şehir içinde en çok tercih edilen hızlı teslimat seçeneği olan moto kuryeler, firmamız tarafından Tarabya kurye farkı ile sizlere sunulmaktadır. İstanbul içi ve çevre illerde güvenle tercih edebileceğiniz bu hizmetimiz sayesinde, hem ekonomik hem de hızlı teslimat yapılması mümkündür.

Gönderinizin ne zaman ve hangi hızda teslim edilmesini istiyorsanız ona göre tercih edebileceğiniz moto kurye hizmetlerimiz:

 • Normal kurye: uygun fiyatlı, toplu gönderim seçeneğidir. 09:00 – 18:00 arasında en fazla 240 dakikada teslimat sağlanır,
 • Express kurye: hıza ihtiyacınız olduğunda, saat 20:00’a kadar yararlanabileceğiniz, en fazla 120 dakika içerisinde tamamlanan kurye seçeneğimizdir ve
 • VIP kurye: kişiye özel kesintisiz hizmet sağlayan kurye seçeneğimiz, en fazla 90 dakikada tüm süreç tamamlanır.

Tarabya kurye hizmetlerimizden yararlanmak için, bizlere resmi web sitemiz üzerinden, resmi e-mail adresimizden, çağrı merkezimizden ya da merkez şubemizden ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü, günün her saati hizmet veren müşteri destek ekibimiz, talepleriniz ve sorularınız ile ilgili her konuda sizlere güler yüzle yardımcı olacak, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak çözümleri sunacaktır.

Sunduğumuz çözümler, talepleriniz ve ihtiyaçlarını doğrultusunda özelleştirilmekte, tercih edeceğiniz kurye hizmetimizde en uygun fiyatlar sunulmaya çalışılmaktadır. Gönderinizin içeriği, teslimat adresi ve tercih ettiğiniz saat aralığına göre net fiyat belirlenecek olup, tüm ücretlendirmelerde piyasa değerleri baz alınmaktadır.

Firmamız, Acil Moto Kurye tarafından sunulan tüm hizmetlerde, güvenli ve hızlı teslimat yapılarak müşteri memnuniyeti oluşturmak ön planda tutulmaktadır. Tarabya kurye ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız kaliteli iş anlayışına sahip, çözüm odaklı ve profesyonel kişilerden oluşmakta, firmamızın genel iş anlayışını en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Günün hangi saati olursa olsun, nerede olursanız olun hizmetlerimizden güvenle yararlanabilmeniz için tüm kuryelerimizin, özel yaşama ve mahremiyetinize azami saygı gösteren, iş etiğine sahip kişiler olmasına dikkat ediyoruz.

Tarabya kurye ekibi aracılığıyla, hem gönderiniz hem de özel hayatınız koruma altına alıyor, en kısa sürede en güvenli şekilde taşıma ve teslimat yapıyoruz. Tüm işlerimizi kalite ve güven çerçevesi içerisinde tamamlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara