İçeriğe geç

Kirazlıtepe Kurye

Kirazlıtepe kurye isimli işletme olarak her zaman güvenli hizmetler ortaya koymakta ve güvenli yapıya sahip olan bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini, beğenilerini ve övgülerini kazanmakta ve bu durumlardan dolayı büyük mutluluklar duymaktayız. Ortaya koyduğumuz hizmetlerin güvenli olabilmeleri adına personellerimizin profesyonel yapılara sahip olmalarını, motorlarımızın bakımlı ve yüksek modelli olmalarını, teknolojik sistemlerimizin düzenli olarak güncellenmelerini, kullanılan ambalajların havalı ve kaliteli olmalarını sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan tüm bu özellikler sayesinde her zaman dikkat çekici şekilde güvene sahip hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde ürünlerinin sorunsuz ve hasarsız bir şekilde sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimizin verdiğiniz siparişleri bizlere liste olarak iletmesini sağlamaktayız. Liste halinde bizlere ulaşan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından detaylı şekilde kontrol edilmekte ve bu sayede ürünlerinizin eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak eksiksiz şekilde sizlere kurye hizmetleri sunmak hedeflerimiz arasında her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Güvenli kurye hizmetleri sunma hedefini yerine getiren bir işletme olarak müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla tercih edilmekte ve sunduğumuz hizmetlerin diğer insanlara tavsiye edilmelerini sağlamaktayız. Kullandığımız motosikletlerimizin de düzenli ve planlı bir şekilde yapılandırılması ve bu yapılandırılmalar sayesinde yüksek seviyeli olacak şekilde güvenli hale getirilmelerini sağlamaktayız. Güvenli hale getirilen motorlarımız sayesinde ürünleriniz nakliye aşamasında en ufak bir zarar dahi görmemektedir.

Kirazlıtepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli olabilmesi adına bünyemizde her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlar çalıştırmaktayız. Bünyemizde hizmet veren deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde her zaman kaliteli hizmetler ortaya koymakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır. İşletmemizin ortaya koyduğu özellikler arasında elemanlarına verdiği özel ve detaylı eğitimler de yer almaktadır. Elemanlarımıza sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde hizmet sunma esnasında elemanlarımızın kaliteli şekilde çalışmaları sağlanmaktadır. Elemanlarımızın kaliteli ve profesyonel şekilde çalışarak sunduğu hizmetlerin kalite seviyeleri de her zaman en üst basamaklarda yer almaktadır.

İşletme olarak kurye personellerimizin işe alımları aşamasında yüksek seviyelerde özen ve önem göstermekteyiz. Bu elemanların çeşitli denemelerden ve testlerden geçmesini sağlamakta ve o şekilde işe alımlarını yapmaktayız. Ayrıca tüm kurye elemanlarımızı sözlü mülakatlardan geçirmekte ve bu sözlü mülakatlar sayesinde işe alacağımız elemanlarımızın diksiyonlarından ve güler yüzlü olup olmadıklarından emin olmaktayız. Bu aşamaları yerine getirmek suretiyle işe alımlarını sağladığımız tüm elemanlarımız sunduğumuz kurye hizmetlerinin kalitelerini en üst basamaklara taşıma konusunda ayrı bir öneme sahip olmaktadırlar.  Ayrıca işe alımlarını sağladığımız tüm elemanlarımıza belli süreler arasında detaylı ve uzun eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde direkt olarak kaliteli hizmetlerin sunulmasını sağlamaktayız.

Kirazlıtepe Kurye
Kirazlıtepe Kurye

Kirazlıtepe Kurye Hizmeti

Kirazlıtepe kurye olarak ortaya koyduğumuz teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat seçeneği de yer almakta ve bu seçenek evlerinde rahatsız edilmemesi gereken kişiler olan müşterilerimiz tarafından fazlaca şekilde tercih edilmektedir. Zili çalmadan teslimat seçeneğinde tüm siparişlerinizi adresinize getiren kurye elamanlarımız sizlere telefon ile haber vermekte ve sessiz bir şekilde teslimatı tamamlamaktadır.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamına zili çalmadan teslimat seçeneği hakkında da kaliteli ve deneyimli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunduğumuz kurye hizmetlerinin çok daha kaliteli hale gelmelerini sağlamaktayız. Zili çalmadan teslimat seçeneği en çok tercih edilen yöntemlerimiz arasında yer almakta ve işletmemizin parmak ile gösterilmesini sağlamaktadır.

Kirazlıtepe kurye işletmesi olarak acil evrak hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler sayesinde pek çok müşterimizin mağduriyetlerini gidermekteyiz. Günümüz sorunları arasında her zaman ilk sırada yer alan trafik sorunu nedeniyle otomobil araçlarının acil evrakları zamanında kurumlara yetiştirmeleri imkânsız bir hal almaktadır. Biz işletme olarak da sunduğumuz hizmetler esnasında kullandığımız motorlarımız sayesinde çok kısa süreler içerisinde acil evraklarınızın resmi kurumlara yetiştirilmelerini sağlamaktayız. Bu hizmeti acil bir şekilde yerine getirebilmek adına motor kullanımında yetenekli elemanlar ile siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara