İçeriğe geç

Tekstilkent Kurye

Çalışmalarımızı yürütmeye başladığımız ilk günden bu yana hizmetlerimizin odak noktasında müşterileri memnuniyeti bulunmaktadır. Bu sebeple bizlere ulaştığınız ilk andan başlayarak, kargo teslim sürecinin sonuna kadar tüm adımlarda dikkatli ve özenli olmaktayız.

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmeler sonrasında en yakın Tekstilkent kurye sizlere ulaşmak için yola çıkmaktadır. Tecrübeli kuryelerimiz sizleri bekletmemek için olabildiği kadar hızlı hareket etmektedir. Göndermek istediğiniz ürün, motorla taşıma esnasında herhangi bir hasar görmeyecek şekilde yerleştirilir. Belirtilen adres gelişmiş araçlarımız sayesinde kolaylıkla bulunabilmektedir. Bölgeye hâkim, yol bilgisine sahip profesyonel kuryelerimiz yola çıkmaktadır.

Kalabalık trafik esnasında bile kuryelerimiz paketlerin özenli taşınmasına oldukça önem vermektedir. Belirtilen saat diliminde paket, alıcı noktaya teslim edilmektedir. Gelişmiş altyapımız ile süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Büyük şehirlerin hemen hemen hepsinde bulunan ortak sorunlardan biri ulaşımdır. Nüfusun artmasına bağlı olarak her geçen gün yoğunlaşan trafik, insanlar ve pek çok sektör açısından olumsuz durumlara yol açmaktadır.

Kısa mesafede yapılan ulaşım bile uzun saatler boyu sürmektedir. Tekstilkent kurye hizmetimiz sayesinde trafikte harcanan uzun saatler artık kâbus olmaktan çıkmaktadır. Bireyler arası paket iletimlerinde ya da firmalar arası evrak iletimlerinde araç yoğunluğu ile uğraşmaya gerek kalmadan istediğiniz adrese gönderim yapabilirsiniz.

Binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen firmamız, verdiği bu hizmet ile günlük hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır. Diğer araçların aksine ara yollardan dahi kolaylıkla geçebilen motorlar, tıkanmış trafikte daha kolay hareket etmektedir. Firmalar arası teslim edilmesi gereken dosyaların, zamanında teslimatının yapılması ile pek çok çalışan ve kurum zamandan tasarruf etmektedir.

Diğer kargo şirketleri tarafından, trafik yoğunluğuna da bağlı olarak teslimatlar geç getirilmektedir. Mesai saatleri dışından ürün taşımayan şirketler, alıcıların uzun süreler beklemesine sebep olmaktadır. Ancak firmamız 7/24 çalışma prensibi ile günün her saatinde paketlerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Tekstilkent Kurye
Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye Hizmeti

Tekstilkent kurye tarafından pek çok ürünün teslimatı yapılmaktadır. Motor üzerinde taşınabilecek ebattaki tüm yasal ürünleri güvenle taşımaktayız. Ulaşım avantajı sağlayan motorlar aynı zamanda paketleri zedelenmeden götürme konusunda oldukça iyidir. Kuryemiz tarafından motorun taşıma alanına yerleştirilen ürünler titizlikle taşınmaktadır. Teslimatını istediğiniz gıdaları bizlere hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz. Yaz kış fark etmeksizin, gelişmiş olanaklara sahip motorlarımız ile tüm gıdaları taşımaktayız.

Şirketler arasında oldukça ilgi gören bu taşıma yöntemi sayesinde önemli evraklar belirtilen adrese, herhangi bir sorun yaşanmadan iletilmektedir. Kayıt altına alınan bilgiler sayesinde, kuryenizin ismini öğrenebilir, ulaşıp ulaşmadığını takip edebilirsiniz. Böylelikle yaşanabilecek en ufak olumsuz durumda bile kolaylıkla müdahale edebilme imkânına sahibiz.

Acil ulaştırılması gereken tıbbi ilaçlar için Express ve Vıp seçenekler ile en kısa sürede ulaştırılması için talepte bulunabilirsiniz. Tüm müşterilerimizin kullanabilmesi amacıyla pek çok kargo seçeneğimiz vardır. Doğum günü, kutlama, düğün ve mezuniyet gibi en değerli anlar için hazırladığınız hediye paketlerini severek taşıyoruz. Özen gösterdiğimiz paketleri alıcıya teslim ederek mutluluk anlarına ortak olmaktayız.

Yabancı kişilerin eline geçmemesi gereken kişisel belgelerinizi yalnızca sizlere teslim etmekteyiz. Kimlik belgesi, pasaport gibi hızlı ulaştırılması gereken teslimatları, gecikme yaşamamanız adına sizlere ulaştırmaktayız.

Kırılmaması gereken, zarar görmemesi gereken okul çalışmalarını kuryelerimiz adresinizden alarak gerekli birime teslim etmektedir.

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için yaptığımız çalışmalar sayesinde hizmetlerimizdenyararlanan kullanıcılarımız pek çok kazanç elde etmektedir. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • Profesyonel sürücüler tarafından verilen kurye hizmeti
  • Zamanında ulaşım ile dakikalar içinde teslimat
  • Çağrı merkezleri ile 7/24 iletişime geçebilme
  • Hassas taşıma güvencesi
  • Her müşteriye uygun fiyat seçenekleri
  • Donanımlı altyapı
  • Gelişmiş araç seçenekleri.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz tüm bu avantajlardan yararlanmaktadır. Araçlarımızda bulunan takip cihazlarımız sayesinde hem çalışanlarımızın hem de bizlere teslim edilen paketlerin güvenliğini sağlıyoruz. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, güncel donanıma sahip uygulamamız ile kargo sürecini şeffaf bir şekilde tamamlıyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanabilmesi için uygun fiyat politikası izlemekteyiz. Kargonun boyutu, seçilen araç, iletmek istedikleri saat, iletim hızı gibi çeşitli unsurlar fiyatların oluşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Tüm seçenekleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda oluşturuyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara