İçeriğe geç

Beşyüzevler Kurye

Kurye hizmetine duyulan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Trafikte zaman kaybetmek istemeyenler için en iyi çözüm yollarından biri kurye hizmetinden istifade etmektir. Biz de firma olarak İstanbul’un her semtine hizmet vererek müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin küçük veya büyük boyuttaki her gönderisini adresinden alıyor ve istedikleri adrese teslim ediyoruz.

Ekibimiz Beşyüzevler kurye olarak Beşyüzevler’de teslimat yaparak bu bölgede ikamet edenlerin ve işletmelerin gönderilerini özenle taşır. Ekibimiz profesyonel hizmet vererek artan talepleri en kaliteli şekilde karşılar. Geniş araç filomuz farklı boyutlardaki gönderileri taşımak için hazır bulunur. Gerek şehir içinde her mahalleye gerekse il dışında istenilen her şehre ulaşmamız mümkündür.

Esnek iş modeliyle çalışan firmamız, 24 saat hizmet verir. İhtiyaç duyduğunuz anda müşteri hizmetlerimize ulaşarak gönderim yapabilirsiniz. İstanbul büyük bir metropol olduğu için gece iş yapan işkolları ve en az gündüz kadar gece mesaiye kalan kişi vardır. Bu kişi sayısınca da hizmet işlemeye devam eder. Biz de müşterilerimizin taleplerine yönelik olarak hizmetimize yön veriyoruz.

Beşyüzevler kurye ekibimiz, en acil durumlarda en hızlı hizmeti sağlar. Bir kurye hizmetinden beklenti yoğun trafiğe rağmen, hava koşullarına aldırmaksızın teslimatın en hızlı şekilde gerçekleşmesidir. Profesyonel ekibimiz de bunun için elinden gelenin en iyisini yapar. En hızlı kurye hizmetinin ortaya çıkması için bütün detaylar düşünülür ve her şey en ince ayrıntısına kadar takip edilir.

Müşterilerimiz çağrı merkezimizi aradığında, personelimiz talep formunu doldurur ve kuryemiz yola çıkmadan önce nasıl bir işleyiş düzenleneceğine karar verilir. Düzen oluşturulduktan sonra kuryemiz müşterimizin adresine ulaşır. Paketi alarak yeni rotasyonu belirler. En kestirme yolları kullanarak teslimatın yapılacağı adrese varır.

Kuryelerimiz çalıştığı bölgeyi en iyi şekilde tanır. En dar sokakları, en kestirme yolları, en müsait mahalle aralarını bildikleri için daha kolay bir teslimat süreci gerçekleşir. Yolları iyi bilmenin en büyük avantajı zamandan tasarruf yapılmasıdır. Beşyüzevler’den İstanbul’un her semtine teslimat yapan kuryelerimizin ardında büyük bir ekip çalışması vardır. Kuryemiz yola çıkmadan evvel, ekibimiz teslimat düzeni kurarak gönderinin nasıl en iyi şekilde ulaşabileceğini planlar.

Beşyüzevler Kurye
Beşyüzevler Kurye

Beşyüzevler Kurye Hizmeti

Beşyüzevler kurye ekibimiz, güvenilir ve hızlı bir teslimat için bütün ihtiyaçları gözden geçirir. Teknolojinin son gelişmelerini takip eder. Gerekli gördüğünde güncellemeler yapılır. Donanımlarımız yenilenir. Teslimatın en iyi şekilde gerçekleşmesi için hız ve güvenlik başta olmak üzere pek çok unsur söz konusudur.

Kuryelerimiz güvenlik tedbirlerini en üst seviyede tutsa da şayet donanım yeterince kaliteli değilse kuryemizin çabası boşa gider. Bütün alanların birbiriyle bağlantısı vardır ve işbirliği içinde yürütülen işlerde başarı kendiliğinden gelir. Hem kuryelerimiz üstüne düşen görevi layığıyla yerine getiriyor hem de tamamlayıcı diğer unsurlar da en iyi şekilde ayarlanıyor. Bu şekilde de sorunsuz teslimatlar gerçekleşmiş oluyor.

Motosikletlerimiz veya araçlarımız düzenli olarak bakımdan geçiyor. Yenilenmesi gereken araçlarımız yenileniyor. Kalite standartlarının üzerinde hizmet hedefimizin yerine gelmese için çok çalışıyor, bütün adımları en iyi şekilde atmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizden aldığımız takdir mesajları da doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. Pek çok firma arasında tercih ediliyor olmamızın altında kaliteye verdiğimiz önem ve müşterilerimizin düşüncelerine ve taleplerine gösterdiğimiz ilgi yatıyor.

Farklı bir semtten Beşyüzevler’e gönderilecek olan paketleri de alarak siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Gönderi içeriğinin ne olduğu fark etmeksizin bütün gönderileri en güvenilir şekilde muhafaza ediyoruz. Alıcıdan başka kimseye teslim etmediğimiz paketler, kuryelerimiz tarafından titizlikle taşınıyor. Takip sistemimiz sayesinde kuryelerimizi hem müşterilerimiz hem de ekiplerimiz izler. Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilen teslimatın sonunda müşterilerimize paketin teslim edildiğine dair mesaj atılır.

Hizmetlerimizi müşterilerimizin memnun olmasını sağlamak üzerine inşa ediyoruz. Bunun için personel seçiminden donanıma her şeye dikkat ediyoruz. Personelimizi seçerken nitelikli, alanında uzman, iletişimi kuvvetli kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Kuryelerimiz İstanbul’un yoğun trafiğinde motor kullanabilecek kabiliyette ve sürüş tekniklerine hâkim olan kişilerden oluşuyor.

Böyle kaliteli bir hizmeti en uygun maliyetlerle sunmaya gayret ediyoruz. Bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda ekonomik bir fiyat ödemesini istiyoruz. Bunun için de uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara