İçeriğe geç

Anadolu Feneri Kurye

Kurye sektörü son yıllarda bir ihtiyaç halini almaya başladı. Kurumlar ya da kişiler fark etmeksizin kullanım alanı yaygınlaşmaya başladı. E-Ticaretin yaygınlaşması, farklı iş kollarının çoğalması ve ön önemlisi de nüfusun artmasıyla günlük ihtiyaç ve tercihlerin çeşitlenmesi kuryeye olan ilgiyi de arttırdı. Gündelik hayat akışından doğan ürün ve malzemelerin bir şekilde karşı kişiye ulaşması gerekiyordu. Bu yüzden Anadolu Feneri kurye hizmetine olan önem de artmaya başladı.

Sayıları çoğalan kuryeler arasında kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyetini önemseyen firmaları da bulmak maalesef ki zor olabiliyor. Acil Moto Kurye olarak %100 memnuniyet garantisiyle kaliteli hizmette tek adres olarak Anadolu Feneri kurye hizmetimizi de sizlerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız. Anadolu Feneri İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan yerlerden birisidir. Kalabalık nüfuslu ilçe de günlük veya kurumsal gönderileriniz için hizmetimiz sizleri beklemektedir. İstediğiniz ilçeye bir telefonla gönderileriniz sorunsuz bir şekilde ulaştırılacaktır.

Kurye sektöründe farklı araçlar kullanılmaya başlandı. Uçaklar, otomobiller ve motosikletler bu sektördeki bazı araçlardan birkaçıdır. Şehir içlerinde araçlar kullanılmak da olup bu araçların bazen olumsuz tarafları da olabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi kalabalık nüfuslu yerlerde trafik fazla olduğundan gönderileriniz vaktinde teslim edilemeyebiliyor. Ya da fazla taşıma kapasiteleri olduğundan zarar görme durumları da olabiliyor. Acil Moto Kurye olarak sizler için en iyi bir tercih olan Anadolu Feneri kurye hizmetimiz maddi ve manevi mağduriyetinizi önlemek amacıyla sizlerin hizmetinde bulunmaktadır.

Motorlar en tercih edilen araçlardan bir tanesidir. Trafiğe takılmadan hızlıca ilerlemeleri, yapıları gereği diğer araçlara göre daha küçük olduklarından park yeri arama gibi durumları olmaması tercih edilme sebeplerinden birkaçıdır. Kurye dağıtım aracı olarak kullanılan motorlarla gönderileriniz tam vaktinde sizlere ulaşacaktır. Trafiğe takılıp zaman kaybetme gibi durumları olmadığından acil durum gönderileriniz için çok büyük bir avantaj olacaklardır. Sınırlı taşıma durumları olduğundan gönderileriniz hasar görmeden teslim edilecektir. Motorlu kuryelerimizin sayısı bölge için yeterli sayıda bulunmaktadır. Sahada ve firmada aktif olarak bekleyen kuryelerimiz sizlerin iletişime geçmesi dahilinde harekete geçecekler ve adresinize en yakın kurye sizlere yönlendirilecektir.

Kuryelerinizi teslim ederken hava durumu veya diğer çevresel olayları da göz önüne alarak hareket planlanması yapılmaktadır. Sizin istediğiniz saatte gizlilik içerisinde alıcı adrese ulaşacaktır. Hem gönderileriniz hem de moto kurye arkadaşımız ve çevredeki kişilerin güvenliği için gerekli önlemler itina ile alınmaktadır. Fiyatlarımız sizler için en uygun seviyede belirlenmektedir. Bütçe dostu fiyatlarımızla herkesin kurye hizmetimizden yararlanmasını istiyoruz.

Anadolu Feneri Kurye
Anadolu Feneri Kurye

Anadolu Feneri Kurye Hizmeti

Bizlerle 7/24 kesintisiz iletişim halinde olabilirsiniz. Bizleri aradığınız da gerekli bilgiler alındıktan sonra kurye hizmetiniz başlamış olacaktır. Sizlere en yakın motorlu kurye arkadaşımız yönlendirilerek hiç vakit kaybetmeden sizlere ulaşılacaktır. Sizlerden alınan kurye gerekli önlemler alınarak alıcı adrese doğru yola çıkacaktır. Hizmet sürecini takip ederek gönderiniz teslim edildiği anda bilgilendirme mesajı alacaksınız.

  • Sizler için en uygun fiyatları belirleyerek hizmetlerimizden herkesin faydalanmasını istiyoruz.
  • Acil durum gönderileriniz zaman kaybetmeksizin adrese teslim edilerek sizlerin mağduriyeti giderilmiş olacaktır.
  • Motorlu kurye ve ekip arkadaşlarımız seçilirken çok dikkat edilmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan arkadaşlarımızla sizlere profesyonel hizmet sunmak tek hedefimizdir.
  • Kaliteli ekip arkadaşlarımızla en küçük bir sorununuz bile sizlere yansıtılmadan hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.
  • Uygun fiyata kaliteli hizmet alarak hizmetimizden memnun ayrılacaksınız.
  • Kurum ve kuruluşlarınızla iş ortaklığı sağlanarak sürekli kurye arama derdine son veriyoruz.

Anadolu Feneri kurye olarak bizlere anında ulaşabilirsiniz. Gerek kurumsal gerekse kişisel gönderileriniz uygun fiyatlı seçeneklerimizle sizleri bekliyor. Yemek, çiçek, hediye veya pasta gibi günlük siparişlerinizde sizlere sorunsuz teslim edilecektir. Teslimatlarınızı kurye arkadaşlarımız kendi gönderileri gibi sahiplenerek güvenli bir şekilde alıcı adrese teslim edeceklerdir.

Yenilikçi firmamız teknolojinin imkânlarından yararlanarak sorunsuz bir hizmet garantisi vermektedir. Sizlerin desteğiyle daha da büyüyerek alanında öncü ve rakipsiz olma yolunda ilerleyerek her il ve ilçeye hizmet vermek istiyoruz. Kendimizi her geçen gün daha da büyüterek hizmetlerimiz için kolaylaştırıcı yollar bulmaya çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara