İçeriğe geç

Iğdır Uçak Kargo

Şirketimiz kargo sektöründe lider konumadır. Başarılı çalışmalarımız ile binlerce müşteriye hizmet vermekteyiz. Değişen çağın koşullarına ayak uydurabilmek adına pek çok sektör gurubunda değişiklikler ve gelişmeler yaşanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kargo sektörüdür. Hızlanan hayat temposu içerisinde insanlar arası alışveriş oldukça fazladır. Kargo faaliyetlerine olan talep artmış, tüm insanları kullandığı bir yöntem haline gelmiştir. Bizlerde müşterilerimizden gelen yoğun talepler neticesinde çalışma alanlarımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Şirketimizin hizmet anlayışının temelini kalite ve hız kavramları oluşturmaktadır. Şehir içinde yaptığımız başarılı çalışmaların ardından şehirlerarası kargo süreci için de seçenekler geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Şehirlerarası kargo teslimatları için en klasik yöntem kara yolu ile teslimat sağlamaktadır. Kargo çalışmalarının yapıldığı ilk günden bu yana halen araçlar ile iletim sağlama yöntemi devam etmektedir. Ancak hızlı ilerleyen günlük hayat içerisinde bu yöntem ne yazık ki yetersiz kalmaktadır. Yol ve hava koşullarına bağlı olarak değişiklik gösteren teslimat süreleri, alıcıların uzun süre beklemesine yol açmaktadır. Özellikle hızlı bir şekilde iletilmesi gereken teslimatlar için bu durum oldukça dezavantajlıdır. Şirketimiz çalışmalarının arasına Iğdır uçak kargo hizmetlerini de ekleyerek hızlı teslimat imkânı elde etmektedir.

Iğdır uçak kargo ile yapılan kargo teslimatları, diğer tüm taşıma yöntemlerine göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Hava yolu şirketlerinin aynı gün içerisinde pek çok farklı uçuş seferi bulunmaktadır. Bu seferlerin tamamına yakınında kargo taşıma imkânı bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde müşterilerimiz için en uygun saatler belirlenerek teslimat süreci başlatılmaktadır. Profesyonel ekibimiz sayesinde, süreç koordineli bir şekilde yürütülmektedir. Paketin teslim alınmasından, alıcıya ulaştırılmasına kadar her işlem planlama ekibi tarafından düzenlenmektedir.

Teknolojinin geliştirdiği imkanları yakından takip ederek, müşterilerimiz için çalışmalarımıza entegre etmekteyiz. Hızlı teslimat imkânına sahip kargo hizmetlerimizi yalnızca şehir içerisindeki belirli adresler arasında değil aynı zamanda şehirlerarası adresler arasında da devam ettirmekteyiz.

  • Hızlı teslimat avantajı: Diğer taşıma yöntemlerinin tamamından daha hızlı bir seçenektir.  Hava yolu ile yapılan teslimat yönteminde, kara yolu üzerinde bulunan trafik ile uğraşmaya gerek kalmadan en uzak mesafeler ile birkaç saat içerisinde gidilebilmektedir.
  • Aynı gün teslimat imkânı: Uçak seferlerine bağlı olarak teslimatlar aynı gün içerisinde iletilebilmektedir.
  • Güvenilir taşıma: Tüm gönderiler uçakların kargo bölümüne yerleştirilerek, sarsılmadan götürülmektedir.
Iğdır Uçak Kargo
Iğdır Uçak Kargo

Iğdır Uçak Kargo Hizmeti

Iğdır uçak kargo seçeneğinde herhangi bir mesafe kısıtlaması bulunmamaktadır. Yakın şehirler ya da uzak şehirler fark etmeksizin talep edilen her noktaya teslimat imkânımız bulunmaktadır. Üstelik şehirlerarası teslimat yapılacak büyük boyutlu kargolar için en uygun yöntemdir. Taşıma kapasitesi oldukça fazla olan uçaklar, ağır ve büyük boyuttaki gönderileri de kolaylıkla taşıyabilmektedir.

Tüm teslimat yöntemlerimizde olduğu gibi uçak kargo ile yapılan taşımacılıkta da önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple yalnızca kaliteli taşımacılık değil aynı zamanda bütçe dostu fiyat seçeneklerimiz ile de müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Diğer seçeneklere oranla uçak ile yapılan teslimatlarda maliyetlerin arttığı söylenebilir. Ancak uçak kargo, oldukça fazla avantaja sahiptir.

Ücretlerin hesaplanabilmesi için belirli fiyat tarifeleri bulunmaktadır. Ancak her gönderinin aynı özelliğe sahip olmaması sebebiyle fiyatlarda değişiklik yaşanmaktadır. Adresler arası mesafe belirleyici rol oynamaktadır. Yakın mesafede bulunan bir teslimat adres için ödenen ücret ile uzak mesafede bulunan adres için ödenen ücret arasında fiyat farkı bulunmaktadır.

Diğer önemli maddelerden bir tanesi ise gönderinin boyutudur. Sahip olduğu ağırlık ve kapladığı alan göz önünde bulundurularak ücretler belirlenmektedir. Ek hizmetler ve teslimat seçenekleri de fiyat farkını oluşturmaktadır. Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında ücretler detaylı bir şekilde aktarılmaktadır. Müşteri onaylı alınmadan hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Iğdır uçak kargo çalışmalarımızın esnasında yapılan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Gönderileri güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırabilmek adına süreç profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. Uçak kargo talebinde bulunan müşterilerimizin adresine giderek gönderiyi teslim almaktayız. Ardından paket, planlanan uçuş seferi için uçağın kargo bölümüne yerleştirilmektedir.

Gönderiler, havalimanına iniş yapan uçaktan alınarak alıcı adrese kargo araçları ile taşınmaktadır. Dileyen müşterilerimiz kargo aracını beklemeden havalimanından direkt olarak alabilirler. Detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara