İçeriğe geç

Kahramanmaraş Uçak Kargo

Saatlerin, hatta dakikaların bile önem kazandığı günümüzde, işverenler müşterilerine hızlıca yanıt vermek zorunda kalıyor. Çünkü başarı kriterlerinin başında bir işin ne kadar hızlı bir şekilde çözüme kavuştuğu geliyor. Hızlı bağlantılar kurmak, iletişim sağlamak, ürünleri en hızlı şekilde teslim etmek gibi daha pek çok unsur sıralayabiliriz. Özellikle şehir dışına gönderi yapmak isteyen işletmeler hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirmek istiyor. Biz de bir kurye şirketi olarak Kahramanmaraş için uçak kargo hizmetini verirken Kahramanmaraş uçak kargo uygulamamızla müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde çalışmalar yürütüyoruz.

Biliyoruz ki teslimat yapan bireylerin ve firmaların bir kurye şirketinden öncelikli olarak beklentisi hız ve güvenliktir. Bizim de işimizin temel taşı bu iki unsurdur. Bu zamana kadar işimizin büyümesi ve başarılı olmamızın altında yatan en önemli iki kriterdir. Gönderilerinizi en hızlı şekilde başka şehre ulaştırıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından gelen teslimatı da Kahramanmaraş’ta istediğiniz rotasyona bırakıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz bu alanda hizmet verirken oldukça titiz davranıyor. Teslimatın her aşaması titizlikle kontrol ediliyor. Böylece herhangi bir aksama olmadan paketleriniz istediğiniz ildeki adrese kolaylıkla ulaşabiliyor.

Bugüne kadar belki de bir şehirden başka bir şehre gönderi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tamamen müşteriye özel ve müşterimizin ihtiyaçlarına göre bir deneyim sunuyoruz. Tek yapılması gereken paketin hazır halde bulunması; arda kalan sorumluluğu biz alıyoruz. Kahramanmaraş uçak kargo uygulamamızla istediğiniz ile kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Özellikle acil gönderileriniz olduğunda, gün içinde teslimat istediğinizde bununla ilgili hızlı çözüm üretiyoruz ve ekibimiz ayrıcalıklı bir program hazırlıyor. Gönderinizi istediğiniz gibi gün içinde istediğiniz ile teslim ediyoruz.

Kahramanmaraş uçak kargo uygulamamız sayesinde müşterilerimiz başka bir ile teslimat yapacakları zaman firmamızın sağladığı avantajlardan istifade ediyor:

  • Paketleriniz uluslararası standartlara uygun şekilde koruma altına alınır.
  • Özellikle bozulacak bir gıda varsa veya kırılması muhtemelen bir ürün yollayacaksanız ekstra güvenlik önlemi alınır.
  • Teslimatta gecikme yaşanmaz. Çünkü kargo uçağının saati bellidir ve o kalkış saatine göre de paketin adrese muhtemel varış saati hesaplanır.
  • İl dışına yapılan teslimatta en hızlı ve güvenilir yol, havayolu ile kargodur.
Kahramanmaraş Uçak Kargo
Kahramanmaraş Uçak Kargo

Kahramanmaraş Uçak Kargo Hizmeti

Kahramanmaraş uçak kargo uygulamamız uluslararası standartlarda güvenlik önlemleri ile gerçekleştiği için paketinizin kaybolması, çalınması, hasar görmesi neredeyse imkânsızdır. Çünkü havayolu şirketi bir dizi tedbir alarak paketin teslim edildiği andan itibaren pek çok işlem uygular. Güvenlik üst seviyede tutulur.

  • Havayolunda bütün paketler detektör yardımıyla taranır.
  • Paketin içeriği sorgulanır. İstenmeyen, tehlikeli durumlar için önlem alınır.
  • Paketlemeye dikkat edilir. Çünkü gönderilerin zarar görmesi istenmez.
  • Paketlerin yerleştiği bölüm, her zaman hijyenik koşullara sahiptir.
  • Ambalajlamaya ve ardından da etiketlemeye ayrıca özen gösterilir.
  • Yükleme işlemi son derece dikkatlice yapılır.

Personelimiz bütün teslimat sürecini takip eder. Hatta müşterilerimize de takip numarası verilir. Müşterimiz kendi paketinin nerede ve hangi aşamada olduğunu kendisi de görebilir. Havayolu ile bir teslimatın gerçekleştirilmesi için pek çok prosedür vardır. Uzman bir ekibin bu ince ayrıntıları takip etmesi ve paket sahibine destek olması gerekir. Firmamız çalışanları da bu alanda profesyonel hizmet vererek müşterilerinin beklentilerini karşılar. Gerek alınan tedbirler gerek adresten adrese uygulanan teslimat süreci her aşamada özen gösterilir.

Kahramanmaraş uçak kargo yaptığı bütün uygulamaları müşterilerinin memnuniyetini hedefe alarak yapar. Böylece ortaya insana verilen değer kadar güzel hizmet çıkar. Müşterilerimizin yaptığımız işten memnun kalması ve yıllardır firmamızla çalışmaya devam eden işletmelerin ve bireysel gönderi sahiplerinin takdirini kazanmak bizim için mutluluk verici. Verdiğimiz emeğin karşılığını bu memnuniyetlerle alıyoruz.

Kalitemiz kadar fiyatlarımıza da dikkat ediyoruz. Uygun ve ekonomik koşullarda teslimat yapıyoruz. Müşterilerimiz için kargo gönderimini kolaylaştırırken ödeme kolaylığı da sağlayarak destek oluyoruz. 7/24 hizmet veren ekibimiz, gece ve gün içi teslimatı yaparak işte sürekliliği sağlar. O yüzden müşterilerimiz gece veya sabahın erken saatlerinde teslimat isterse kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Havayolu ile kargo maliyetlerini merak eden müşterilerimiz, çağrı merkezini arayarak gönderileriyle ilgili bilgileri verirlerse maliyet hesaplanır. Çünkü gönderi kriterleri ve seçilen hizmet seçenekleri fiyat üzerinde etkindir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara