İçeriğe geç

Nişantaşı Kurye

Gelişen teknolojinin hayatımıza kattığı hız birçok sektörde kendini göstermektedir. Alışveriş dahil birçok iş ve işlemin online kanallar aracılığı ile tamamlanabiliyor olduğu günümüzde, daha hızlı ve daha güvenli kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır.

Bu ihtiyacı bilen, sektörde edindiği deneyimle modern teknolojiyi birleştirerek güvenilir kurye hizmetleri sunan firmamız, Nişantaşı kurye hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üst düzey kurye hizmeti sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerle, İstanbul ili sınırları içerisinde herhangi bir noktaya en fazla 240 dakikada teslimat gerçekleştiriyor, uzun süren kurye bekleyişlerine son veriyoruz.

İstanbul içerisinde ve yakın illere motosikletli ve araçlı kurye hizmetleri sunuyor, şehir dışı taşımacılığında, havalimanı bulunan illere Türk Hava Yolları filosu ile uçak kargo hizmeti sağlıyoruz.

Beraber çalıştığımız tüm arkadaşlarımızın, işinde deneyimli, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel hizmet sağlayıcı olmalarına özen gösteriyoruz.

İstanbul içi ve yakın illere, kısa sürelerde tamamlanan ve güvenebileceğiniz bir kurye hizmeti veren firmamız, taşınmasını istediğiniz;

 • Resmi evrak ve belgeleri,
 • Elektronik eşyaları,
 • Sanat ürünlerini,
 • Kitapları,
 • Medikal malzemeleri ve daha nicelerini, modern ekipman ve teknoloji ile donatılmış, genç motosiklet ve araç filosuyla taşıyarak, zamanında teslim etmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih edebileceği, farklı hizmet içeriğine ve fiyata sahip kurye seçeneklerimiz:

 • Normal kurye: ekonomik bir çözüm olarak tercih edilmekte, 180 ila 240 dakika arasında, mesai saatleri dahilinde teslimat gerçekleştirilmektedir.
 • Express kurye: hızlı bir çözüm olarak sunulmakta, 90 ila 120 dakika içerisinde teslimat sağlanmaktadır.
 • VIP Kurye: acil gönderileriniz için 7 gün 24 saat yararlanabileceğiniz, 45 ila 90 dakika arasında teslimatın tamamlanmasını sağlayan hizmet seçeneğimizdir.

Bu hizmetlerimizde, uygun tüm gönderileriniz için genç motosikletlerimizden yararlanıyor, boyutları daha büyük kolan gönderileriniz için araçlı kurye hizmeti ile teslimat sağlıyoruz.

Nişantaşı Kurye
Nişantaşı Kurye

Nişantaşı Kurye Hizmeti

Hızlı ve güvenli teslimat tercih eden müşterilerimiz için, profesyonel ekip ve genç bir filo ile Nişantaşı kurye hizmeti sunuyoruz. Motosikletle taşımaya uygun her gönderinizi güvenle taşıyor, modern teknolojiden yararlanarak, modern dünyaya uygun çözümler sunuyoruz.

Yoğun trafikte, hızlı hareket etmenin en güvenli yolu olan motosikletlerle verdiğimiz bu hizmetimizde, hem kuryemizin, hem gönderinizin hem de toplumun güvenliğini ön planda tutuyoruz.

Randevu sistemi ile çalışan moto kurye hizmetimizde belirlenen saatlerde teslimat yapılması için gerekenleri önceden planlıyor, en kısa rotayı tespit ederek bu rotadan ilerliyor bu sayede güvenlik sorunu oluşmasını engelliyoruz.

Sektöre en iyi hizmeti vermek hedefi ile yola çıktık. Nişantaşı kurye ekibimiz tarafından verilen tüm hizmetlerde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her an, hızlı, kaliteli ve hasarsız teslimat sağlıyor, gecikme ve bekleme derdine son veriyoruz.

Nişantaşı Kurye ile çalışan tüm müşterilerimize sunduğumuz avantajlar:

 • Günün her saati ulaşabilecekleri müşteri destek hattı,
 • Ekonomik ücretlendirme,
 • Gün içerisinde teslim garantisi,
 • İstanbul’un her noktasına kurye hizmeti,
 • Haftanın her günü, 24 saat kesintisiz hizmet,
 • Kaliteli ve güvenli taşımacılık ve
 • Modern teknoloji sayesinde anında teslim bildirimi olarak sıralamak mümkündür.

Hizmetlerimizden yararlanmak için izlenmesi gereken adımlar, kolay, verdiğimiz hizmet her zaman ve herkese güler yüzlüdür. Gönderiniz olduğunda, bizlere web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden ulaşarak, talebinizi iletmeniz, teslimat sürecinin başlaması için yeterlidir. İşinin ehli kuryelerimiz, gönderinizi güvenle taşıyıp, en kısa sürede varış noktasına ulaşmasını sağlayacaktır.

Nişantaşı Kurye olarak benimsediğimiz tüm hizmet politikaları, müşteri memnuniyetini garanti ederek, kişiye özel çözümlerimiz beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara