İçeriğe geç

Şirinevler Kurye

Şirinevler kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli bir kurye hizmeti verebilmek adına çok yoğun çalışmalar sarf etmekteyiz. Yaptığımız bu yoğun çalışmalar sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmakta ve bu takdirler karşısında mutlu olmaktayız.

İşletme olarak kurye sektöründe gerekli olan tüm özellikleri bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. Sunulan kurye hizmetinin bünyesinde pek çok özellik bulundurması hizmetin kaliteli olarak sunulmasına fayda sağlamaktadır.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet sunmakta ve aynı zamanda sunduğumuz hizmetin hızlı olmasını sağlamaktayız. Bu iki özellik müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen özellikler arasında yer almaktadır.

Sunulan hizmetin uygun fiyatlı olabilmesi adına pek çok araştırma ve hesaplamalar yapmakta ve bu hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamak suretiyle uygun fiyatları ortaya çıkartarak siz müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Ayrıca sunduğumuz kurye hizmetinin hızlı olabilmesi adına teknoloji kullanımına, kurye motorlarımıza, elemanlarımıza çok büyük özen göstermekteyiz. Motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve yüksek modelleriyle değişimlerini sağlamakta, kurye elemanlarımıza sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve sunduğumuz kurye hizmetinin her aşamasında teknoloji kullanımının yaygınlaştırılmasını sağlamaktayız.

Güzergâh belirleme konusunda da titiz ve özenli şekilde davranmakta ve bu sayede sunulan hizmetin ekstra olarak daha hızlı olmasını sağlamaktayız. Sunduğumuz bu özellik dolu hizmetten faydalandığınız zaman memnun kalacağınızdan ve asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şirinevler kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz her kurye hizmeti hızlı şekilde sunulmaktadır. Bu hızlı hizmetlerin yanı sıra ayrı olarak acil moto kurye hizmeti de sunmaktayız. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında belirttiğiniz veya bizler ile iletişime geçerek talep ettiğiniz zaman sizlere normalden çok daha hızlı hizmet sunmaktayız.

Şirinevler kurye hizmeti sunmak için yetiştirilmiş özel elemanlarımız ve motor gücü yüksek olan özel motorlarımız sayesinde ihtiyacınız olan özel hizmeti en kısa süre içerisinde sizlere sunmaktayız.

Acil kurye hizmetini acil ilaç ihtiyaçları, kurumlar arası evrak teslimatları, market ve yemek siparişlerinde sunmakta ve içlerinde bulunduğunuz acil durumları çözmekteyiz.

Günümüzün en büyük sorunları içerisinde yer alan trafik sorunu nedeniyle bu acil ihtiyaçlar otomobiller ile karşılanamamaktadır. Oysa işletme olarak kullandığımız motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin yüksek olması nedeniyle tüm trafik sorununu en kolay şekilde çözebilmekte ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.

Sizlerin de bu şekilde acil kurye hizmetine ihtiyacınız olduğu zaman işletmemiz ile iletişim kurabilir ve istediğiniz şekilde acil kurye hizmeti alabilirsiniz.

Şirinevler Kurye
Şirinevler Kurye

Şirinevler Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmeti her zaman çok fazla özelliğe sahi olmaktadır. Bu özellikler arasında temassız teslimat özelliği de kendisine yer bulmaktadır. Temassız teslimat özelliği müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren profesyonel elemanlarımıza temassız teslimat yöntemi hakkında detaylı eğitimler vermekte sunulan hizmetin kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz.

Kurye elemanlarımız adreslerinize geldikleri zaman siparişlerinizi kapınıza asmakta ve daha sonra sizleri aramak suretiyle teslimat aşamasının sonuçlandığını haber etmektedirler. Bu sayede uygunluk durumlarını hiç değiştirmeye gerek kalmadan tüm siparişlerinizi teslim alma şansını sahip olmaktasınız.

İşletme olarak bünyemizde bu özelliği bulunduruyor olmamızın en büyük sebebi müşterilerimizin uygunluk durumlarını değiştirmeden siparişlerini teslim alabilmeleri ve bu sayede aldıkları hizmetten memnun kalmalarıdır.

Şirinevler kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin hızlı, uygun fiyatlı, bol özellikli olması her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmaktadır. İşletme olarak her müşterimizin aldığı hizmetten memnun kalması adına çok büyük uğraşlar vermekteyiz.

İşletme olarak çeşitli form sitelerini araştırmakta ve müşterilerimizin kurye hizmetinden hangi özellikleri beklediğini öğrenmekteyiz. Bu araştırmalar neticesinde elde edilen bilgiler ışığında sunulan hizmetin özellikleri artırılmakta ve bu özellikler ile hizmet sunularak müşterilerimizin memnuniyet seviyeleri en üst seviyelere çekilmektedir.

Sizler de işletmemizden bu şekilde bol özellikli bir hizmet aldığınız zaman pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara