İçeriğe geç

Veliefendi Kurye

Veliefendi kurye işletmesi olarak kaliteli hizmet sunabilmek adına uzun yıllardan bu yana çalışmalar yapmakta ve hizmetimizin bünyesine eklemekteyiz.

Hizmetimizin bünyesine eklediğimiz pek çok özellik sunulan hizmetin kalitesini artırmakta ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır. Hızlı hizmet, güvenilir hizmet, sorunsuz hizmet, hasarsız hizmet, uygun fiyatlı hizmet, kampanyalı hizmet, kaliteli motorlar, profesyonel elemanlar gibi pek çok özellik sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. Sizler de bu özelliklere sahip kaliteli bir kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Veliefendi kurye işletmesi olarak müşterilerimize sunduğumuz teslimat yöntemleri arasında zili çalmadan teslimat yöntemi de bulunmakta ve müşterilerimizin evlerinde uyuyan birileri veya küçük bebekleri olduğu zaman kullanmaları sağlanmaktadır. Bu yöntem sayesinde hiç kimsenin rahatsız edilmesini olanak verilmeden teslimatlar gerçekleştirilmekte ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Zili çalmadan teslimat yönteminde kurye elemanlarımız sipariş verdiğiniz ürünlerinizi adreslerinize getirmekte ve zili çalmadan sizleri telefon ile arayarak haber vermektedirler. Sizlere haber verdikten sonra kapıyı açmanızı beklemekte ve siparişlerinizi sizlere teslim ederek kurye hizmetini tamamlamaktadırlar.

Ayrıca internet sitemize girmek suretiyle teslimat yöntemleri ile ilgili yeni fikirlerinizi yorum olarak yazdığınız zaman bu fikirlerinizi değerlendirmelerden geçirmekte ve mümkün oldukça özelliklerimiz arasına eklemekteyiz. İşletme olarak yaptığımız tüm bu çalışmaların ortak amacı müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetlerini kazanmaktır.

Veliefendi Kurye
Veliefendi Kurye

Veliefendi Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte ve bu uzun yıllar sayesinde müşterilerimizin kurye hizmetin beklentilerini saptayarak bünyemizde bulundurmak için çeşitli çalışmalar yapmaktayız.

Müşterilerimizin beklentileri arasında ödeme yöntemlerinin fazlalaştırılması da yer almaktadır. Bu beklentileri karşılamak adına bünyemizde EFT, FAST, kapıda nakit ödeme, kapıda post cihazları ile ödeme ve internet üzerinden ödeme gibi pek çok ödeme yöntemi bulundurmakta ve müşterilerimize sunmaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz bu yöntemler her zaman takdir toplamakta ve müşterilerimizin işletmemizden hizmet almalarını sağlamaktadır. Müşterilerimiz bu ödeme yöntemleri arasından kendi günlük maddi durumlarına göre seçim yapabilmekte ve o şekilde ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca aldığınız hizmet karşısında EFT veya FAST olarak yapacağınız ödemelerden kesinlikle ek bir kesinti kesilmemektedir. Günümüz ekonomik şartları dolayısıyla bazı günler nakit paramız bulunmamakta, bazı günler ise kartlarımız da para bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda sizlere uygun olan ödeme yöntemini seçebilir ve istediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz.

Kurye elemanlarımızın yanlarında getirdiği post cihazları her zaman son model olarak temin edilmekte ve kolay kullanım sağlamaktadır. Temassız ödeme özelliği bulunan bu post cihazlarımız saniyeler içerisinde ödeme yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ayrıca işletmemizin EFT hesaplarını banka uygulamalarınızı kaydedebilir ve her hizmet aldığınız da kolay bir şekilde bu hesap numaralarından ödeme yapabilirsiniz. İşletme olarak müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlayabilmek adına pek çok çalışma ve geliştirmeler yapmaktayız.

Veliefendi kurye isimli işletme olarak günümüz değişimlerini takip etmekte ve bu değişimlere ayak uydurmak adına sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde teknoloji kullanımını oldukça üst noktalara taşımaktayız.

Teknoloji kullanımından çok fazla fayda sağlamakta ve bu fayda sayesinde sunulan hizmetin hızlı, güvenilir ve kaliteli olmasını sağlamaktayız. Teknoloji günümüzde çok fazla alanda kullanılmakta ve her zaman kaliteyi üst basamaklara taşımaktadır.

Veliefendi kurye olarak teknoloji kullanımını sunduğumuz hizmetin her alanına yaymakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız. Güzergâh belirleme konusunda, siparişlerinizin adreslerinize geldiği zaman teslimatları konusunda, ödeme seçenekleri konusunda, iletişim kanalları konusunda ve bunlara benzer pek çok daha fazla alanda teknoloji kullanımı sağlamaktayız.

Kullandığımız motosikletlerin de teknolojik olarak fazla donanımlara sahip olması sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Motorlarımızın bünyesinde bulunan navigasyon sistemleri, şerit takip sistemleri, güçlü motor özellikleri gibi pek çok özellik motor arıza ve trafik kazası risklerini en alt seviyeye indirmekte ve sunulan hizmetin hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Ayrıca motorlarımız da bulunan tüm bu özellikler sunulan kurye hizmetinin güvenli bir şekilde sunulmasına da olanak sağlayan etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara